Antikoncepcia Mistra

Anna79

mavala som silnu a bolestivú menštruaciu, gynekologička mi predpísala Mistru - vraj to najlepšie na silné krvácanie a možem potvrdiť krvacanie je minimalne a dokonca sa mi zlepšila aj pleť

Anna79

mavala som silnu a bolestivú menštruaciu, gynekologička mi predpísala Mistru - vraj to najlepšie na silné krvácanie a možem potvrdiť krvacanie je minimalne a dokonca sa mi zlepšila aj pleť

Darina1987

Ahojte, ja Mistru uzivam a som velmi spokojna. Mavala som velmi silnu mestruaciu a aj bolestivu. Uzivala som predtym Karhlu, ale vobec mi nepomohla, co sa bolesti tyka a aj hlava ma bolievala pred menstruaciou. Gynekolog mi to potom zmenil na Mistru. Krvacanie mam ovela slabsie, ziadne menstruacne bolesti a chvalabohu som ani nepribrala :) A aj cena je super.

Elba

Ahojte, predam dva blistre HAK Mistra... Tabletky mi sedeli, ale rozhodla som sa prestat uzivat, kedze HAK uzivam uz velmi velmi dlho. Cena dohodou.

Janka1801

ahoj, ja som mistru užívala 2 mesiace a nevydržala som viac, bolo to strašné, bolesti, stavy...bližšie nejdem vymenovávať lebo toho bolo veľa. ale neodporúčam, túto antikncepciu mi gynekologička bachla len tak, pravdepodobne kvôli dobrému predaju, nikdy viac by som ju už nebrala...samozrejme, každý ju môže zvládať ináč

Matilda Maca

Ahojte,

Mam na predaj cele balenie (3 blistre) HAK MISTRA.
Lekar mi zmenil HAK a uz ju nevyuzijem.
Ak by sa niekomu hodila, prosim napiste na boutiquematildaa@gmail.com a dohodneme sa.

Dakujem
Matilda

peta30

Ahojte baby,pred nedávnom som tu písala že mám na predaj jeden blister antikoncepcie Mistra,písala mi aj jedna baba na ňu,len že sa mi jej nedá odpísať,antika je stále voľná,ak by ste mali záujem kontaktujte ma prosím na tel. číslo 0902 389 332.Ďakujem