Pomale umieranie

Príspevok v téme: Pomale umieranie
zitzivot

Ahojte
chce sa mi vykricat do celeho sveta ze uz dlho nemam chut zit, nic ma nevie potesit, utiekam sa len do samoty a marne hladam zmysel zivota, nieco preco by som tu este mala ostat. na to aby som si sama vzala zivot som prilis zbabela a predsa len vzdy som bola skor optimista takze nejaku nadej, ze bude lepsie, predsa len este v sebe zivim. ale mam svoj sposob ako sa prepracovat postupne do hrobu a to je uz velmi dlho trvajuca anorexia a tentokrat je to uz s mojou hmotnostou kriticke.
ani neviem preco sem pisem, chodim k posychiatrovi, aj k psychologovi na individualne terapie, bola som aj na lieceni, viem co mam robit len problem je ze asi NECHCEM sa z toho dostat. a tak by som chcela chciet:-)

luciano

Píšeš, že chodíš k psychiatrovi. Podľa všetkého trpíš klinickou depresiou. Aké lieky ti predpísal? Pravdepodobne ti nezaberá medikácia. Liekov na depresiu je však strašne veľa druhov a treba skúšať, kedy zaberie to pravé.

brmbrm

tazko nieco poradit. toto ma vela ludi, nieco im proste chyba kvoli comu nemaju dostatocnu motivaciu normalne pokracovat v zivote a dosahovat nejake ciele a maju radsej tuzbu to vzdat a mat pokoj. co chyba tebe tazko povedat.
riesenie by ale vo vseobecnosti mohlo byt prestat mat nejake naroky na zivot, prestat byt nespokojny s tym co je a co nie je, tesit sa z malickosti a uzivat si zivot so vsetkym co prinasa, proste ho nejak akceptovat a neskusat s nim bojovat (ani so svojim telom pomocou anorexie). ale o tom sa da tiez lahko akurat pisat a dosiahnut taky stav zmierenia uz je tazsie;) skus si mozno najst nejake nabozenstvo, alebo nejaku zivotnu filozofiu, neviem. kazdopadne je vzdy lepsie najst skor nejake "nepodmienene stastie" v samom sebe nez "podmienene stastie" v druhych ludoch a veciach (ci svojom tele a vzhlade...). proste sa rano zobudit a byt rad ze je clovek rad, bez toho aby k tomu potreboval nejaky dovod alebo stimul

chlpatateta

neblbniiii :-)

kup si čipsi, zmen farbu vlasov, urob hocičo, večer sa chod prejst, chod dat niekam deci vinka, pokecaj s dakym neznamym ...určite si krasna štihla hned dakoho zbališ ;)