Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ma to vyznam?

Príspevok v téme: Ma to vyznam?
slunce007

Ahojte, prenedavnom som spoznala jedneho chalana, prisiel k nam do obchodu, bol to kolegov znami. Povedal ze som mu velmi sympaticka a ze sa mu pacim... mne pripadal celkom normalny k svetu. No zistila som ze je velmi bohaty... nikdy som nesla po prachoch v podstate ma to nezaujima. Tak zistil si cislo na mna od kolegu a co to sa povypytoval ci mam niekoho a tak no... Potom som mu dala sancu a isli sme na kavu, no uprimne moc sa mi do toho nechcelo ale nakoniec bolo celkom fajn, zistila dom je v pohode a nasla som jednu spolocnu vlastnost co ma fascinuje uz roky a u nikoho zatial som to nenasla. Tak sme sa celkom dobre porozpravali, a zistila som ze hlada zenu a chce si zalozit rodinu. V tejto dobe to chcem aj ja to iste, sme na tom rovnako... vekovo sme uplne k sebe. No po tom stretnuti som nemala chut sa mu ozvat, proste som si nanho spomenula ale nemyslela som nejak nanho riesila som si svoje veci v hlave. Ono pri tom prvom stretnuti nepreskocila ta povestna iskra...
No po par tyzdnoch sme sa dohodli na dalsom stretnuti, bolo to vcera... bolo to celkom v pohode zase... bol to pekny vecer dokonca mi dal zasoferovat svoje lzxusne auto, bola sranda, ale stale ta iskra tam nebola. Proste rano som sa zobudila s nic proste ani som nepomyslela nanho a pritom som sme stravili cely dlhy vecer az do rana. Potom mi zavolal a tak nejak cudny telefonat bez energie taky nasilu, aj ten jeho humor ma vobec nebere. Take suche je to cele, ked ochadzam z auta nemam chut mu ani pusu dat netaha ma to. A pritom pekny chalan baby po nom idu dost.
A potom som ja chcela zaftivkovat dnes v tom telefonate a on tu moju srandu vobec nepochopil.
Fakt neviem co robit, stretli sme sa len dva krat a v podstate sa vobec nepozname, ale neviem no ci dat tomu sancu alebo to zabalit, aj by som chcela lepsie spoznat ale nechcem mu davat nadeje aby som nezranila alebo co. A tiez by ma mrzelo ze obaja si chceme zalozit rodinu a budeme spolu len stracat cas. Poradte co by ste robili?

Maoam

xxy, haloooooooooooooooooooo, pisala som, ze sa mi pacil??????? alebo ze zodpoveda mojmu typu muza? :DDDDDDDD

len som sa ti ho snazila priblizit, lebo si si nevedela vybavit jeho tvar...

och joj, citaj lepsie

Maoam

xxy, ja si z toho pamätam (kedze som to kukala ako decko) to, ze Angelika pri sexe tak ladne odvratila tvar :D, aby jej mohol bozkavat krk :DDDD, no sa to tu zvrhava teraz :DDD

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ma to vyznam? - Fórum - ZDRAVIE.sk