Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolo toho moc?

Príspevok v téme: Bolo toho moc?
Háďa

Ahojte,potrebovala by som počuť názor nejakého odborníéka na výživu ,čo si myslíte ked môj dnešný jedálniček po dni v práci ( vtedy nejem nič a práca je dosť náročná na dievča takže aktivitu a pohyb mám.. ) no a teraz ked som prišla domov som zjedla teda
- 1 a pol graham. rožku s cottage syrom, 6ks neudeneho tvrdého plátkového syra,papriky a cherry rajčinky(zeleniny mam vždy plný tanier) a v zápätí..

- 8 malých kuskov takého koláčika smotanového a asi 80g mliečnej milky..

celý deň som si vravela že to nedám,že to jesť nebudem,no viac a viac akosi podlahnem vždy sladkému,potom ho chcem vyvraciať (som PPP,anorexia s bulimiou,,hladovky a potom sa viem občas prežrať ).no teraz už nechcem,lebo si myslím že som vlastne zjedla dnes toho málo,tak by to ani nešlo ,len tie sladké kalorie ma štvú.. ale ak si už nič dnes nedám,nepriberiem ,alebo sa mýlim ? neviem a preto potrebujem radu,názor .. Nechcem vraciať zas,som z toho zničená,no ak by som mala pribrať nemôžem inak.. prosím o názor,bolo tých kaloríí vela ??

Háďa

Niekedy ani sama neviem o čom to je a naozaj ma to prestáva baviť ale potom si uvedomím že to som proste JA a môj živ. štýl a neviem jesť už normálne a možno ani nechcem..chcem sa len naučiť ovládať viac...Nemať potrebu jesť vcela a púotom to vyvraciať..

ďakujem, hm len zajtra práveže nebudem jesť vobec nič lebo je piatok a piatky mam hladovky..takže tak ,ale čítala som že niektoré anorektičky celé dni zjedia iba sladké a nepriberaju tak ma to vcelku ukludnilo...no neviem uvidím cez víkend či mi stupne váha,či nie...už teraz sa toho bojím

winki

Ak máš pocit, že si toho zjedla veľa tak si proste na druhý deň daj zeleninové a ovocné šťavy a surovú stravu, to ťa krásne prečistí.
Ale rozhodne ešte dnes večeraj ono to nieje dobré takto jesť a potom nejesť. Niečo ľahké. Nejaký zeleninový šalátik s jogurtom.

winki

O čom je takýto život? neustále váženie a počítanie a odopieranie. Stačí zdravý rozum a vyberať si čo budem jesť podľa výživovej hodnoty pre svoje telo. A zjem to čo chcem a kedy chcem a k tomu normálna zdravá pohybová aktivita a budem vážiť toľko koľko mi je predurčené mojou stavbou tela a mojím vekom.
Nejesť blbosti a nekukať blbé časáky a filmy s modelkami a svet je hneď krajší.

Háďa

nejde o to ,niekedy ani ja takto nerátam(teda najprv zjem až potom si to zrátam...ale tak toto píšem pre info aby sa vedelo kolko to je asi tak kalorii dokopy. ..ale áno máš pravdu je to choré ,to už viem dlho dlho

anusi_q

Ked som hladna, najem sa. V zivote by mi nenapadlo pocitat platky syra alebo kolaciky, ktore zjem. Dievca, si chora, neber to vobec v zlom. Potrebujes odbornika.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.