Dready , umele , aj prirodne

Olinoo

caute chcel by som dredy..Kto by my ich spravil v BA? ozvite sa my pls na email:OLIVERKO511@azet.sk na cene sa dohodneme:)

Machek07

wewerka
prosím mohla by si mi poslať tvoj mail? alebo napíš na môj? (machek07@hotmail.com)

Mal bi som záujem o tie dredy :D
Ďakujem :)

Meap

dredy by sa mali občas umyt aj samponom proti všiam ako prevencia a tak podobne ak dredy nezanedbavas a staras sa o ne tak sa nic nemoze stat taktiez si treba dat pozor aby sa dredy po umyvani uplne vysusili inak hrozi dohonca plesen....ja osobne dredy nemam ale robím ich

th

Ahoj wewerka. Pisala si, ze robis dredy a ze ti staci napisat na mail, ale ja nevidim tvoju mailovu adresu.. Please mozes ju napisat este raz alebo sa ozvat na moju? th27@azet.sk. Mam 30cm dlhe vlasy.. Tomas:)

vlasySnu.cz

Prirabaju sa pseudo dready, to su umelo spravne dready, ktore sa pripletu k tvojim vlasom.. mozes si ich dat kedykolvek dole a mas na vyber strasne moc farieb.. dlzka a hrubka je na tebe..vyoda oproti dreadom z ludskych vlasov je ze sa v nich nedrzi svinstvo, nemusis si aj mesiac umyvat hlavu je to velmi pohodlne.. som z malaciek (pri bratislave) alebo z brna ak by si mala zaujem napis, konkatkt mam na stranke vlasySnu.cz

dreadmaker

Robim dready a udrzbu dreadov (hackovanie, dotahovanie, opravy). Tenke, hrube, hocijake. hlavne spolahlivo.
dreadmakersk@gmail.com
0902 076 394

dreadmaker

Robim dready a udrzbu dreadov (hackovanie, dotahovanie, opravy). Tenke, hrube, hocijake. hlavne spolahlivo.
gmail.com .......................... 0902 076 394

Chucky

www.rastastyle.cz tu sa daju objednat goralky do dredov 5ks za 50 kc,este som si nikdy odtial nic neobjednal ale myslim ze je to seriozne
P.S. treba tam pri odosielani objednavky zadat priemer dredov...vela stastia:P