Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dready , umele , aj prirodne

Chucky

www.rastastyle.cz tu sa daju objednat goralky do dredov 5ks za 50 kc,este som si nikdy odtial nic neobjednal ale myslim ze je to seriozne
P.S. treba tam pri odosielani objednavky zadat priemer dredov...vela stastia:P

WormiK

wewerka---
prosím mohla by si mi poslať tvoj mail? alebo napísať na môj? (worm69@azet.sk)
mala by som záujem o pseudo dready z kanekalonu. Ďakujem :)

Nickky

Čafte chce sa opytat ake dlhe vlasy potrebuhej ked chcem dredy??mohli by ste mi poradit pls napiste na e.mail dominik561@azet.sk piste co najskor dakujem :)

lussy3112

ahojte nedaju sa niekde kupit dredy ? necem si dat urobit lebo sa bojim ze si to budem musiet dat ostrihat .....pls pomozte mi ...........

cistyjuh

velmi silno uvazujem nad dredmi...vyhody nevyhody????mohli by ste poradit...popripade aj co to asi taq stoji na celu hlavu...dik za info

cistyjuh@azet.sk

svenji

Ahojte!Chcem si dať spravit dready....ale trapi me jedna zalezitost.Mám riedke vlasy a velmi po nich tuzim,ale zase nechcem mat skarede riedke dredy.co mam urobit pls poradte mi niekto.potom piste na svenji478@azet.sk
dakujeem

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dready , umele , aj prirodne - Fórum - ZDRAVIE.sk