Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moja dcéra má chĺpky nad hornou perou a hanbí sa za ne!

Príspevok v téme: Moja dcéra má chĺpky nad hornou perou a hanbí sa za ne!
Laura101

Ahojte,prosím,pomožte mi.Mojej dcérke,kt. má len 13 rokov začali rásť chĺpky nad hornou perou a ja neviem čo s tým.Niesú to žiadne zdravotné problémy ani nič podobné,je to tým,že má hnedé vlasy.Ona sa zato strašne hanbí,tak si to vytrháva pinzetou,no raz či dva krát to urobila žiletkou a odvtedy to má ešte horšie.Chcela by som jej kúpiť nejakú depilovaciu pomůcku.Poraďte prosím akú.Ja som rozmýšľala nad tými pásikmi alebo horúcim voskom,len neviem či je to pre ňu a ku kozmetičke nechcem chodiť.Prosím,pomožte.Ďakujem.

Emilim

Aj dcere sa to uz dost upravilo, uz jej to tak velmi nezarsasta. Ale aka chodievala ubolena od kozmeticky a mala to vzdy take cervene a tie pasiky z magnetu zohrievala iba v dlani a potom depilovala.Vsak vyskusajte.

Emilim

Aj moja dcera ma tento problem od zakladnej skoly. Ja som ju vodievala zo zaciatku ku kozmeticke. Tak raz za mesiac, niekedy aj po troch tyzdnoch. Potom som jej objednala- uz ani neviem ci z magnetu alebo z oriflemu depilacny pristroj taky maly.Teraz naposledy SOM JEJ OBJEDNALA z Magnetu 3 PAGEN depilacne pruzky, tie objednavam uz dlho, tieto nase z drogerie jej nepomahali-48 pruzkov stoji15,89eur.www.magnet-3pagen.skp.o.box 91 Bratislava 35 PSC 830 05 o bjednavaju sa pod cislom 390 301 Staci to objednat aj na papier do obalky alebo na korespodencny listok, na tu a magnet -3pagen a do objednavky uviest cislo390 301 Dcerka nech si to nevytrhuje pinzetou a neholi, to jej bude rast este viac. Dcera ma uz 24 rokov a stale to objednavame.

kuk

ja som pouzivala depilacne pasiky Veet, zo zaciatku to trosku bolelo, ale da sa to vydrzat, kvoli tej cene som presla na depilacny krem na tvar opilca strep a nestazujem sa :)

lucka12345

ja som za pinzetu, kedze pri voskoch musis cakat, kym chlpky dorastu az do urcitej velkosti..a pinzetou sa daju vytrhnut uz malicke a netrva to dlho.. tie odfarnene na blond nevyzeraju slavne, hlavne, ked svieti slnko..minule mi to vravel aj frajer, ze aj blond si kazdy vsimne a je to nepekne..

Agnes999

Ten depilacny pas Veet ju moze boliet, ale ked to bude pouzivat pravidelne, vzdy to bude boliet menej a menej, si zvykne. To mas ako s vytrhavanim obocia, ked som si to robila prvy krat, myslela som, ze skapem od bolesti a teraz uz vobec ziadnu bolest necitim. Mozne je aj odfarbovanie chlpkov na blond, nebudu take viditelne.

lucka12345

Janulineckaa, preco ta reklama na tu stranku? tak ako v teme celulitida, len tam mas iny nick... nenapadne...
ja laser neodporucam, ked som bola mala, mala som 12 rokov, tak mi to nasi ovtedy davali robit, bola som tam minimalne 10-krat, neprehanam..a chlpky to vynicilo, ale tym, ze som bola stale v puberte, vo vyvoji, tak dorastali stale nove a nove... cize peniaze ako keby splachnute do wc!! ziadny efekt..a sama doktorka vravela, ze nikdy neznicia 100%, ostatne treba aj tak nejako odstranovat...

Laura101

Ďaujem veľmi pekne :) A nie,nie som ja tá dcéra.Skúsim teda ísť k tj kozmetičke,čo odporučí a keď tak,tak skúsime ten Veet :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.