Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Piercing v jazyku zápal...

Príspevok v téme: Piercing v jazyku zápal...
Miaaa333

Ahojte..mam už 2 roky piercing v jazyku a vsetko bolo ok..az teraz ma prvy krat..par dni boli..aj mi opuchol jazyk aj mandle.. a mam to okolo toho piercingu taky kopcek tvrdsi..asi je to zapalene..ale vybrat si ho nechcem lebo zarastie skoro hned po 2 hodinach ..neviem mate stym niekto skusenosti čo treba robit?? dakujem papaa

Daduskaaaa

ahoj, neviem či používaš ústnu vodu s alkolom, ale ak u doma máš tak si vyber piercing, poriadne si ho vyčisti a poriadne si vydenzifikuj aj dierku v jazyku a celý jazyk... ja som to robila asi týždeň ráno a večer a zmizlo to =)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Piercing v jazyku zápal... - Fórum - ZDRAVIE.sk