Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozišli sme sa po ôsmich rokoch

lea128

Samozrejme, že čerstvo po rozchode to človeka veľmi boli, no všetko ma svoje hranice. Ľudia by však nemali brať takýto skrachovaný vzťah ako stratené roky, lebo všetko sa deje z nejakého dôvodu... ktovie akoby tie roky dopadli s niekým iným za iných okolností... sú ľudia, ktorí skončia 20 ročné manželstvá, vzťahy a vedia si život ešte úplne skvelo zariadiť a byť šťastní ...Mne je to ľahké hovoriť, ale jediné čo tu pomôže je okrem času, aj optimistické myslenie, pozitívna energia robí veľa, poznám ľudí, ktorí sa nevedia vyhrabať z minulosti ani po 10 rokov a ani celý život, a neuvedomujú si pritom, že stratené roky nie je tých 8 vo vzťahu, ale tých ďalších 20-30, ktoré človeku uniknú pomedzi prsty premýšľaním a utápaním sa v minulosti...

innerworld

Na riesenie vaznych problemov treba dvoch. Ked chce iba jeden zachranu,je to zbytocne.

Po tolkych rokoch si tvrdost rozchodu ani nechcem predstavit. Mne stacilo po styroch rokoch.

Zostava nam uz len verit,ze bude lepsie a opakovat si to tak dlho ako bude treba.

hrac

cas :-) niekto kto neprezil este taky dlhy vztah to nepochopi, ani ja som nechapal preco mi vsetci hovorili ze cas mi pomoze ked mi padol tiez niekolko rocny vztah... presiel cas a uz to chapem :-) mam novy zivot, spoznal som ludi ktorych by som nespoznal, zazil zazitky ktore by som nezazil, zacal sa venovat samemu sebe. To vsetko by nebolo keby ten vztah pokracoval, teraz som jej vdacny za to ze to dokazala ukoncit takym sposobom, ze nemam dalsi zaujem o nu. Paradoxom je ked som si zacal uzivat volnost a zacal sa usmievat cely den, spoznal som dievca, ktore bolo na tom v tu dobu rovnako so vsetkym. Teraz sa usmievame spolu :-) ''Zi tak, aby buduci partner povedal o minulom, ze co za blbca opustilo taku skvelu osobnost akou si ty'' ;-)

shark-an

Ja som bola taká nastvana, že prvého polroka mi to ani ľúto nebolo. Až po roku a pol čo som sama mi začína dochádzať ako chuti osamelosť, radosť zo slobody pomaly mizne...bojím sa že už nikdy nebudem ľúbiť a veriť niekomu, bojím sa že už nikto nebude tak veľmi ľúbiť mňa. Citim hnev a sklamanie, že to tak pokazil. Pteco sú muži takí...

tessy00

unknown89, nie každý sa rozišiel po 8 rokoch .)

mind, ak nevieš, čo s časom skús si prečítať Moc prítomného okamžiku od Eckharta Tolleho, mne to po rozchode pomohlo

Agnes999

Po osmich rokoch to musi byt hrozne, mne skrachoval vztah po troch rokoch a bola som ako bez duse. Hlavne nebud sama, chod von s kamaratkami, so znamymi, navstevuj rodinu, mne toto pomahalo. A takisto mi pomahala praca, vela prace, ale nie sama z domu, proste byt niekde v spolocnosti, pracovat a na nic nemysliet. Hlavne si nejak zariad cas, nech nemas velmi cas len sediet, depkovat a rozmyslat.

mind

Ja viem, že nie som jediná.Píše za mňa asi depka, čo už.Škoda, že sa v taký čas každý človeku otočí chrbtom.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.