Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Výber krčných mandlí - stav po výbere

Príspevok v téme: Výber krčných mandlí - stav po výbere
Monita12365

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, pred dvoma dňami mi vyberali krčné mandle na jednodňovej chirurgií, musím povedať, že to až tak nebolí iba v noci, ked sa prebudím a neviem prehltať ale inak všetko v pohode, chcela by som sa opýtať, čo mám jesť? ... kaše, jogurty, praženice a výživy ma nebavia ... dnes máme doma langoše a ja si ich nemôžem dať :( prosím, napíšete mi názory a nejaké dobré receptíky :) dakujem

rene1337

Vklude mozte jest uz aj tvrdsie potraviny nie moc zrazdive cize langos ano ale bez cesnaku bublinkove tiez nie uz nemusite jest iba kasovite jedla musite teraz obrusovat ten povlak iba potravinami vela vody pit tym myslim neperlivu :) ebo ked sa tam urobia chrasty a nezlezu bude to velmi bolestive :)

Mimulus

Ja som druhý deň po výbere jedol normálny rohlík s jogurtom, pretože som nemohol jesť len tie kašičky a výživy. A bolo to ok. Treba vyskúšať čo ti robí zle a čo nie.

stonka

tak to si dobra, ze po 2 dnoch dokazes zjest prazenicu!! ja som bola tyzden na caji a obcas som zvladla Milacika..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Výber krčných mandlí - stav po výbere - Fórum - ZDRAVIE.sk