Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Predčasná ejakulácia

Príspevok v téme: Predčasná ejakulácia
Bublinkaaa

Prajem pekný deň, môj priateľ má taký problém, že sa hneď po tom ako pri sexe vnikne do mňa urobí.. ešte NIKDY sa mu nepodarilo vydržať dlhšie ako pár sekúnd. Začal pohlavne žiť v 21 rokoch a som jeho prvá (hádam aj jediná)sexuálna partnerka. Dnes má 24 rokov.
Skúsili sme už aj rôzne gély na znecitlivenie, erekčné krúžky, ale nič nepomohlo :( Tvrdí proste, že ho sex so mnou veľmi vzrušuje.. Sme už z toho zúfalý, prehováram ho, aby šiel k lekárovi, ale on je zbabelý a bojí sa vyšetrenia..
Poraďte mi čo by som mohla urobiť.. ĎAKUJEM

Poradim.

Skusali ste pouzit hrubsi kondom?
A co druhe cislo? Nech sa ejekuluje a potom za par minut mozete mat opat sex, uz by nemal byt taky vzruseny, popripade trikrat, ja som s tym nemam problem doteraz a to uz mam po tridsiatke.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.