Dentálna hygiena

Príspevok v téme: Dentálna hygiena
DonKA

Ahojte

vie mi niekto poradit kde v BA alebo okolí robia dobrú dentálnu hygienu?
Mám okolo zubov,hlavne z vnútornej strany také hnedé až tmavé zafarbenie,a niekde aj normálne mám na ploche zubov také hnedé zárezy,fľaky..všetko by som to dala najradšej preč...bola som u mojej lekárky..támi za 10 eur spravila že vraj "profesionálnu hygienu" ale mám pocit že asi zle vidí tá zubárka...vôbec nie som spokojná...chcela by som mať krásne zuby a toto mi tam dosť vadí....

Vďaka

DonKA

No tam asi fakt netreba šetriť. no ja práveže nefajčím...to sa mi asi vytvorilo všetko časom..pijem jedine kávu,čaje málokedy,predým som zvykla bylinkové..mám 26 rokov ale ešte mi nerobili dentálnu hygienu..asi zato sa mi to vytvorilo...inak možno že od sladkostí,lebo tých sa neviem zbaviť..a nevieš agnes koľko to asi stojí? alebo majú svoju stránku? idem to skúsiť pozrieť..bojím sa že zas pôjdem zaplatím a toto tam budem mať stále..

Agnes999

Ak mas flaky, tak asi najskor bud od cigariet, alebo niektoreho jedla ci napojov co farbia. Ja som pila vo velkom bylinkove caje, 2-4 denne a hrozne rychlo sa mi farbili zuby, odstranovala mi tie flaky kazde 3 mesiace. Teraz pijem jeden zeleny caj denne a uz s tym problem nemam.

Agnes999

Ja chodim do Oradentu, dentalnu hygienu robia dobru, ale oni su dost drahi. Ale ja uz som sa naucila, ze ked chcem mat dobre osetrene zuby, tak nesmiem setrit, este som nenasla zubara co by bol aj dobry aj lacny