Zaľúbila som sa do milenca

ivana456

jajababa, pises "Tak predsa som sa rozviedla....a som s priateľom"

ON je tiez rozvedeny? Alebo "len" opustil svoju rodinu a zije s tebou?
Kolko ma on deti?
Tvoje deti su s tebou alebo s ich otcom?

Zagratulujem ti, az si ta zoberie. A budem sa mu divit, ak to urobi. Vlastne, tebe tiez.

magnetka.

súhlasím s RNG na plnej čiare.... je to smutné...
pre niekoho je v dnešnej dobe manželstvo asi len zdrap papiera, ktorý nič neznamená...
smutná doba
ako sa postavil k tomu manžel, keď si mu o tom povedala?

Barbaros

Fuha to by som po psychickej stránke ja osobne nezvládla. ... Radšej mať milenca keď si slobodná a bez deti. ... Už len pomyslí ná tie dedí aký by to mál následok ná nich že by mali rozburanu rodinu iného otca. ... Ukončí to hneď aspoň ja by som tak konala dôležitejšie sú mi deti ako nejaký milenec. ...

RNG

Neziem ake sluby sa dnes davaju pro zeneni, ale kedysi to bolo : v dobrom i zlom, v chudobe i bohatstve v zdravi aj chorobe,verni a napomocni jeden druhemu, pokial nas smrt nerozluci. Dnes je to zrejme asi : do kedy sa mi to momentalne hodi......
A prosim nehovorte tu o srdci, tu je to o inej casti tela, zialbohu. A velmi zriedka sa to dlhodobo vyplaca. Podla porekadla: "ako si ustelies, tak budes spat."

jajababa

Tak predsa som sa rozviedla....a som s priateľom .No,srdcu sa nedá rozkázať.Jednoducho som si nemala s manželom za posledné roky čo povedať a prestal ma úplne priťahovať.Je zbytočné byť v manželstve na silu.Keď to nejde tak to nejde

adamko222

Cim skor s tym prestan..!!! sama si sa do toho dostala.. a urcite to je tazke.. ale prestan s tym.. ak sa nieco stane ublizis sebe detom manzelovi.. a bude to mat vazne nasledky.. nahodou sa to prevali s manzelom sa rozvediete a deti cely zivot budu zit medzi rodicmi.. a ake budu potom oni.. take iste jak ty.. proste prestan s tym.. mas obrovsku zodpovednost..!!

system

a co caka zakladatelka tejto temy ze jej tu napiseme nevadi to sa stava ? Mala by sa vzit do situacie manzela ze ako by sa citila ona na jeho mieste.