Zaľúbila som sa do milenca

Juraj12

ti nestacil v posteli, preto si hladala utechu u milenca? dve deti mas a kade ti chodil rozum, ked si spavala s milencom. Hanbi sa. Ale zapamataj si. dostihne ta to. a ked sa das s milencom dokopy nikde nie je napisane ze zas neurobis znova to iste jemu, alebo este lepsie, ze sa vykasle on na teba. mas co si chcela a znasaj si nasledky. mne keby toto urobi zena, tak ju vyhodim z domu nech si ide k milencovi. Fakt dnes je doba tak, ze tie zeny sa len zasieraju s inymi. Kedysi to robili vacsinou chlapi, ale dnes to prerasta do takeho rozmeru, ze ich nahradzaju zeny. chudak manzel. dufam ze s nim este aj spavas, nahodou mu nejaku chorobu privodis.

agartio

ja by som este doplnil prispevok uzivatela
index
11.05.13 23:17

ako z toho von - jednoduchá rada: radikálne to s milencom ukonč. Život nie je pes, sama si si o to koledovala a teraz sa čuduješ? Pokoj nedosiahneš, kým ho nedostaneš preč zo svojho života.

A manzelovi sa priznaj. Rozoberete to. Uprimnost sa ceni. Ak mas strach z tohto, udusi ta to zvnutra.

TinaM

no mna porazi. Niekedy zabudam,ze kazda strana ma dve mince- ze lolo je chladnokrvna a jaja zufala. Ale vysledok je stale ten isty: bohuzial si za to mozes sama a musis si to aj sama vyzrat.

mimikaaa

Nepoviem keby ta chlap bije ,alebo pije,peniaze mina,ale ak je to normalny muz.To si fakt nezasluzi,a kazdy vecer si lahne ku svojej manzelke s pocitom ze ma vedla seba svoju zenu...ale v dnesnej dobe je to uz normalne,viem o tolkych pripadoch uz,smutneee....

mimikaaa

Z kade,ze si?Akurat poznam prave taku osobu,ktora to robi mojmu svagrovi a viem o tom iba ja...nestaram so dotoho,ale je to svinstvo...ze to vobec dokazes.Prepac,ale toto sa nerobi.Raz ho podvadzas ,tak mu to aj povedz...boze nepochopim tieto pari...chudak chlap

funyfuny

niiiiikdy milenecke vztahy nevyrastu na harmonicke manzelstvo nikdyyyy :D mas ho len preto lebo ti nieco chyba pri tvojom starom ale ked to ostane jedine v tvojom zivote ver mi! -bude ti chybat tvoj stary vzdy to tak bolo aj bude!!

lea128

boze, jajababa si strasne hlupa zena, ak si si pred rokom myslela, ze to bude mat iny priebeh...ale nech sa paci, to je dan zato co robis :)