žlčník

kristy11

Vylúč zo stravy mastné jedlá, presmažené tuky, krémové zákusky. Jedz veľa ovocia a zeleniny v surovom stave, dávaj pozor na dráždivé jedlá, problém môže robiť cesnak aj čerstvá jarná cibuľka. Nejedz naraz veľké množstvo potravy. Veľmi dobrý je prírodný prípravok LKVB6 na dlhodobé užívanie. Nájdeš ho na -odkaz odstránený- Je dobrou prevenciou proti žĺčníkovým aj ľadvinovým kameňom, znižuje cholesterol, emulguje tuky,...myslím, že by ti mohol veľmi pomôcť.

broňa

mne na žlčník pomáha jesť púpavové listy,potom stonky z kvetov a po odkvitnutí znovu listy. Pomáha to aj na pečeň. Užívala som preventívne kvapky Regalen.Treba horké! Ale to je len taká domácka rada,hlavne že zaberá.Záleží to aj od toho, v akom stave tvoj žlčník už je, či mu také ešte pomôže. :-)

syma

operacie zclnika sa nemusis bat, robia to uz laparoskopiou a skusal si caj z listu jablcnika???
maju ho v lekarni, pomaha rozpustat zlcnikove kamene, svokruske sa sice nerozpustili, ale mala ich potom mensie, po laparoskopii ju pustili na 5 den domov

muco

ja mam plno zlc.kamenou uz vyse roka sa chystam na operaciu ale sa bojim ,mne vadi cesnak,tazke var.jedla,ale kapustu som nejedla rok a teraz ked si dam tak mi nic nie ja ked citim bolesti dam si nospu a mam pokoj

Niva

Cieľom liečby je zdravotný stav upraviť. Cieľom vyliečeného pacienta by malo byť – NEOCHORIEŤ.
Akupunktúra v správnych rukách je silným a dobrým liečebným prostriedkom, prakticky bez vedľajších účinkov.
Diéta podporuje liečiaci proces, zvlášť pri ochoreniach tráviacej sústavy.

Avšak vyliečiť sa a potom sa vrátiť k nesprávnemu životnému štýlu, na čele s nevhodnou stravou, znamená, že ochorenia sa vráti tiež.
Som názoru, že určite nie je cieľom jesť všetko. Skôr naopak. NEMSIEM JESŤ VŠETKO. Je to v rozpore s prírodnými zákonitosťami, ktorým podliehajú aj naše telá.

Ak si niekto dá napr. vyprážaný bravčový rezeň s hranolkami a tatárskou omáčkou, tak náš organizmus začne „biť na poplach.“
Sliznica žalúdka, žlčník, pankreas, tenké aj hrubé črevo, pečeň, obličky, lymfa, krv...najväčší účastníci vstrebávania aj detoxikácie musia eliminovať množstvo jedov, ktoré sa takouto potravinou do tela dostalo. Ako asi dlho vydržia bey ujmy tieto orgány?
Asi tak dlho, ako človek, ktorý dostáva údery pod pás od boxera ťažkej váhy...

klaudiak

ked máš záujem o jedálniček pošli kontak a dám di telefon a kontakt na Zachara robí prednášky na správnu životosprávu a je to odborník ako a patarí

Joyef

Tiez by som rad vedel co vsetko sa moze a nemoze jest pri zlcnikovych ochoreniach. Nie je niekde na internete pristupny zoznam jedal alebo nejaka kucharka?