Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

"Neprístupný" zub

Príspevok v téme: "Neprístupný" zub
liara

mám problém , pravidelne chodím zubárovi ale aktuálne som mala dosť pracovných povinností čiže som nemohla , nakoniec to dopadlo tak že som od bolesti odpadla ... ide o to že mám kaz úplne vzadu v sánke .. ale podľa mňa ho ani doktor nemôže vidieť lebo mám sánku tak zúženú ku koncu že ani prst si tam neviem vopchať , chcem sa spýtať , ako mi to budú robiť určite chcem extrakciu ,, pretože ten zub mi spôsobuje len zle .. ale ako to spravia keď sa mi tam nedostanú .. poraďta najlepšie nejaký stomatológ .. či už niečo také ste zažili ja z toho mám celkom nepríjemný pocit

orchidejka

myslis zub osmicku ze? Neboj poslu ta k zubnemu chirurgovi ci jak sa vola ten odbornik :) a on si uz poradi, len ty sa na to psychicky priprav

nirv

Mne osmičky hneď vytrhli ako mi narástli lebo sa hneď začali kaziť a boli úplne vzadu a ešte aj zatocene. Neboj ,šikovný lekár si s tým poradí. Mne to trhala asi päť minút jeden a príjemné to teda nebolo aj ked to nebolelo.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

"Neprístupný" zub - Fórum - ZDRAVIE.sk