Opuchnute male pysky

Príspevok v téme: Opuchnute male pysky
211Katus

Dobry vecer.Chcela by som sa vas spytat ci neviete co by to mohlo byt.Uz dlhsi cas ma strasne svrbi stipe.Je aj dost cervena.Vytoky su dost silne povedala by som ze je riedka ale nachadzaju sa v nej male zrazeninky.Zobrala som si na to Canesten Combi a prestalo to.No teraz uz ked mam pred menstruaciou strasne ma zacala stipat a k tomu som mala pohlavny styk s partnerom bez kondomu a jedna strana maleho pysku mi strasne opuchla.Bola som aj dost sucha pri tom.Moze to byt preto ze mi to podrazdilo?Alebo je v tom nieco ine?Treba ist koli tomu aj k lekarovi?

Stennly

Jasne. Kukam ako puk. Ked si tvoj mail hodim hore do facebooku tak mi ta vyhodi. Dufam ze Vuittonka tu mozem napisat :) a vidim aj to srdiecko s tym chalanom Petrom. Inak si velmi pekna baba na fotkach ;) Ak by si sa rozisla daj vediet :)

Kvety zla

Katka - ked tu uvedies svoj profil na pokeci, necuduj sa ze sa tvoja anonymita straca.
K lekarovi chod, moze ist aj o pohlavnu chorobu - no najskor je to normalna mykoza. Canesten pomaha ale liecba trva minimalne sedem dni - pocas liecby je vhodne nemat pohlavny styk. Navyse ked mas nechraneny styk so svojim priatelom a on ma mykozu (nemusi mat ziadne priznaky) tak ju okamzite prenesie naspat tebe. Cize liecit sa musi aj partner - natierat penis mastickou.
A este - aj po liecbe je mozne (pravdepodobne) ze bude zvysena citlivost posvy, tak so sexom opatrne, dolezita je LUBRIKACIA aby sa predoslo mikrotrhlinkam na pyskoch a v okoli posvoveho vchodu, co teda sakramentsky stipe.
A este - sprchuj sa kazdy den a vulvu (male+velke pysky) umyvaj len cistou vodou, pocas mykozy je to lepsie nez intim gely - nekupaj sa. Pouzivaj bavlnene spodne pradlo a vzdusne oblecenie. To vsetko pomaha ked mas akutnu mykozu a aj ako prevencia.

211katus

Moja zlata tak naco tu potom vyhahujes nase mena ked je to anonm..a este aj mesto tu davaj..dobre kazdy vie ze snim chodim z okolice a co je v tom nejaky problem?bud taka frajerka ked tu tak rada pises info o druhych ako sa volas...Alebo ak mas nejaky problem napisat to tu tak sa mi ozv na fb ze kto si zeby iny nevedeli...vidis v tom aj tak nejaky problem? ved nikto to uz nebude citat

Radca4353

Mila Kata K. cele Giraltovce vedia, ze chodis s Petrom H. Nechapem naco ti je moje meno, ked to vie tolko ludi okolo, nie je to jedno? Aj tak ti ho tu nemozem napisat, kedze ide o anonymne forum. Ak budes chodit s otvorenymi ocami, objavis ma sama.