Ranne bolesti v podbrusku

Príspevok v téme: Ranne bolesti v podbrusku
TinaM

Zdravim Vas,

uz dva tyzdne pocitujem rano (ale len rano), ked sa zobudim, bolesti v podbrusku (ako keby som mala dostat svoje dni). Aj by to teoreticky vychadzalo, ale posledne dva mesiace mam cyklus nepravidelny (stres), svoje dni som ocakavala zhruba 3.5., neprisli. Tak som si spravila 2 tehotenske testy-vysledok negativny. Samozrejme, ze som v piatok naklusala k lekarke, vysetrila ma (vratane sona), nic. Tehotna nie som, cystu nemam. Povedala, ze to skor vyzera tak, ze mam pred ovulaciou a nie pred menzesom. Tak cakam, ako na spasenie, kedy sa to teda spusti (aj ked podla jej slov mam este tyzden-dva cas). Poslednu menstruaciu som mala 1. 4.
To je jeden problem.
Dalsi je, ze som tak neuveritelne nervozna, az zuriva a hned v zapati placliva, az to sama so sebou neviem vydrzat. Vybuchy zlosti, kricim a neviem to ovladnut.
Tak skusam, mozno niekto na tomto fore zazil nieco podobne.

TinaM

presne na to som myslela ja, ked som cakala v cakarni, citala som o tom v jednom letaku. Ja zvazujem, ci tie nalady nemozu byt aj zo stresu, ale az taketo vykyvy...ja som z toho hotova.

smerovka

pripomina mi to moju situaciu pred par rokmi. mala som vtedy endometriozu, co je ochorenie podmienene hormonalne a tiez som sa takto citila. po absolvovani liecby vsetko preslo. odporucam ti najst si naozaj dobreho odbornika, lebo lekar s nedostatocnymi skusenostami moze tvoj stav este viac skomplikovat.