Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dermedic

Príspevok v téme: Dermedic
MonaMoon

Chcem sa s Vami podelit o skúsenosti s Dermedic kozmetikou, kupovala som si od nich krémy na tvár a mám aj balzam na telo a tonovaci krem. Je to super lekarenska kozmetika. A teraz som dost v soku, ze som ju kupovala za draho a na xparfemy.sk ju teraz maju za nehorazne zlavy. Takze idem sa zasobit:) Skoda ze este nemaju aj temalnu vodu v spreji ako ma la roche posay, mohli by este aj to zaradit lebo ich kozmetika tiez ma v sebe termalnu vodu...no ale nevadi zatial tuto jednu vec budem musiet holt kupovat od la roche posay.Vy poznate dermedic? Ak nie vyskusajte a popripade potom dajte mi info ako sa Vám pači. Popripade aku inu kozmetiku mate vy, nech vyskusam. Ja mám hlavne problém že mám trošku začervenanú tvár.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dermedic - Fórum - ZDRAVIE.sk