Dievča, čo sa mi páči má chlpy okolo bradaviek

Príspevok v téme: Dievča, čo sa mi páči má chlpy okolo bradaviek
07michal12

dobry vecer, spoznal som super dievca, je mila , prijemna ,zlate dievca...ma okolo bradaviek cca 2 cm chlpy, celkom ma teraz odradila, ale na druhej strane sa mi paci a nechcem to zahodil koli takejto malickosti...ked som to uvidel bol som zamrazeny a nevedel som co jej mam povedat, prosiiim pomoc ako sa mam teraz tvarit co jej mam nato povedat aby sa na mna nenasrala nahodou :(

Seagal

Mišo správaš sa ako by si nepoznal telo človeka.každá ma chĺpky len iné si ich trhajú strihajú. Chlap ma zarastenú hruď aj žena aj keď menej . Muž ma zarastené lono aj ženy ho máju. Čo si vyholeny gay že sa tomu tak divíš a si z toho soknuty? Každá baba tam ma nejaké chĺpky. Riešiš somariny.

Agnes999

Ale odkial nabrala 2 cm chlpy na prsiach, to tiez nie je normalne, bud je to nejaka ciganka, mulatka alebo ma hormonalnu poruchu

Dadula56

Michal, lenze tak zena vyzera. S chlpmi, ktore prirodzene ma. Ak na to nie si pripraveny, ze to uvidis, tak si este zenu nehladaj. Nie vzdy je cas sa holit, depilovat, laserovat. Ak ta zopar chlpov dostava do takehoto stavu hrozy tak sa nad sebou zamysli. Vacsina zien sa holi, upravuje ochlpenie, ale v ziadnom pripade to nie je povinnost. Je to iba trend, bohuzial to vnimame dnes tak, ze zena s chlpmi nie je pritazliva. Dievca moze mat aj nejaku hormonalnu poruchu, predsalen 2 cm je dost vela, cize to moze byt citliva tema. Ak chces chlpy riesit, tak si pockaj, az si budete blizsi. A ak chces kvoli chlpom prerusit s nou kontakt, tak prerus, bude to pre nu najlepsie, ak mas takto pristupovat k vadam na vzhlade.

nestastia

2cm chlpy, fu keď si to predstavím, tak to musí vyzerať bizarne,
a to je ešte k tomu lenivá si vytrhať pinzetou, tak zrejme sa jej tie chlpy páčia :) inak by si tých zopár chĺpkov povytrhávala..
michal, podľa mňa mal by si si zobrať so sebou pinzetu, a keď príde na "maznanie", tak ju vytiahneš, a povytrhávaš jej.. :D

Emily opat

2 cm chlpy??! Juj tak tu sranda konci.... Povedz jej, ze je krasna, ze sa ti velmi paci, ze si do nej blazon... Ale ze len jedina malickost ti vadi... Bez tych chlpkov by to bolo uz uplne ze super.
Lebo ak ti to vadi, musis s pravdou von, mozno sa urazi a mozno aj nie.
Ale nechapem, ako si moze jedna mlada baba nechat chlpate prsia?

mima.0

Ja nechápem čo sa na tom toľko čudujete, že ho to zaráža.. Tak do riti pekná ženská a chlpatá ako opica, čo sa nevidí alebo čo... problém neproblém, pri najhoršom by som si to holila radšej každý deň ako sa takto ukázať chlapovi alebo zrkadlu. No poradiť ti veľmi neviem, je to dosť citlivá téma ale ak nie je slepá tak si musela všimnúť tvoju reakciu a možno jej to došlo. Hanbila by som sa ako sviňa :D

vebe

Pre pana jana Michal, to kolko mas rokov, ze taketo hovadiny riesis. Co ste tu vsetcia taki umelohmotni, ze neznesiete jeden chlp na tele. Trochu prirodzenosti nikomu nezaskodi, ved hadam nemala cely les okolo tych baradaviek. Tak paci sa ti, pritahuje ta, alebo nie? Ak k nej uprimne nieco citis, tak prestan riesit taketo fakt hovadiny. Vela zien a dievcat tam ma uplne prirodzene chlpky. Raz si ich sama vytrha, ale hlavne to neries. Ti vydepilovani chlapci, no to uz je len nadhera.

Agnes999

Mozno nevedela ze sa jej budes hrat s bradavkami tak sa neholila. Ja tam teda chlupy nemam, ale raz som bola na rande, bola zima, dlhe gate a nohy som si neoholila. A on mi potom hladkal nohy a chlpate. On to ale nepresiel tak pokojne a bez slova ako ty, mal k tomu poznamky a ze preco som sa neoholila a preco sa neholim furt a blabla. Podla mna ona ked bude cakat, ze to s tebou zajde dalej, tak sa oholi. A ked nie, tak jej to jemne naznac.