Dievča, čo sa mi páči má chlpy okolo bradaviek

Príspevok v téme: Dievča, čo sa mi páči má chlpy okolo bradaviek
07michal12

dobry vecer, spoznal som super dievca, je mila , prijemna ,zlate dievca...ma okolo bradaviek cca 2 cm chlpy, celkom ma teraz odradila, ale na druhej strane sa mi paci a nechcem to zahodil koli takejto malickosti...ked som to uvidel bol som zamrazeny a nevedel som co jej mam povedat, prosiiim pomoc ako sa mam teraz tvarit co jej mam nato povedat aby sa na mna nenasrala nahodou :(

kaktussss

Možno ma takú poruchu že je chlpatejsia. Nemali by spolu sexovat ludia ktorí sa nepoznajú a nelubia. Si vezmi že mozno ma ozaj problem. Alebo keby mala jazvy. Pár chĺpkov a si hotovy, ty si teda chlap.

07michal12

kiezby ma prekvapila a nebolo to tam uz, to bola noc a boli sme trosku opity ja som to zahral do autu ze skoro vztavam do roboty ze by uz mala ist domov ze chcem sa dobre vyspat a uz su to nejake dni ja som s nou odvtedy nebol len si s nou pisem ale nemam odvahu jej to co i len napisat a nie este povedat, ide oto ze ona otom vie ale ked sa pozeram na rozne fora pisu len ze pinzeta nie je dobre riesenie ,holenie predsa len troska vidno a potom tam je laser a to je drahe a bolestive

lilyianka

koľko má rokov, je ešte panna? a to ich tam má toľko? nemá len sem tam nejaký ten chlpok? lebo to čo popisuješ, ako keby si chytal chlapsku bradavku .. keď si to tak cítil

kaktussss

Tak ale ona nebeha hore bez a asi doteraz nikoho nemala. Nadhod tému chlpate prsia ked budete vonku s ďalšími ľuďmi možno si to uvedomí a vytrha. A možno niekde čítala že sa to nema a nespravi to.

lea128

Michal, takto veci by sa mali hovorit, uz ked s dievcatom trosku dlhsie chodis a lepsie sa poznate...mne keby to povedal chlap ked sa pri nom prvykrat vyzleciem, jasne, ze by som ho odpisala hned. A to dievca sa ti len paci ci si do nej aj zalubeny? ja sa hlavne cudujem, ze takato vec, dokaze cloveka az tak rozhodit.. kolko mas rokov?

lilyianka

a to si nevšimla, že si zrazu prestal, že si ostal ako obarený?? neviem, ale myslím si, že nemôže byť taká slepá a hlúpa, že by o tom nevedela, resp. že by jej to nevadilo ... tak snáď ak by malo prísť k niečomu bližšiemu by ťa príjemne prekvapila a už by to tam nebolo

07michal12

hral som sa jej z prsiami a zacitil som chlupy, ruka prec , kamenna tvar ale myslievam na nu, sakra paci sa mi ale pokial to nepojde dole a nieco s tym nebude robit tak pass, ale ako jej to mam povedat, podla mna ju to samu netrkne