Televizor sa sam zapina, to co je?

Príspevok v téme: Televizor sa sam zapina, to co je?
Deria

Neviem, ak je to mozne ale vie mi niekto vysvetlit, ako to, ze sa mi televizor sam zapne, bez toho, aby som sa ho dotkla? Teda on je na "stand by" a ked prejdem okolo neho alebo ked vojdem do obyvacky, niekedy sa stava, ze sa zapne! Sice nie uplne, iba to klikne, tak, ako ked ho manualne zapiname, obrazovka sa zacne rozjasnovat a zrnit. Vtedy ho rychlo vypnem uplne, lebo pravdupovediac, zakazdym sa zlaknem. Totiz vzdy sa mi to stane vecer/vnoci, ked vsetko spi.(alebo mozno som si to cez den nevsimla). Trva to uz dlhsiu dobu, par mesiacov.

Maoam

Deria, ja ked som uplne sama v byte a dlho, tak zakazdym vidim mihnut sa dakeho ducha, ja som si na to zvykla (od malicka), ale proste fakt badam zmenu, len co som SAMA. Viem, ze su ludia, ktori su vnimavejsi alebo maju inu energ. frekvenciu (vyssiu) a aj spotrebice na nich reaguju, napr. moj byvaly kolega, ten len presiel okolo PC a daco sa posahalo :D ale VZDY :D, ale PC restartoval :D atd, no a ked bol kolega na dovolenke, tak NIC, vsetko ficalo :DDD.
S tym TV ti to mozno niekto technicky/elektricky vysvetli, kto to studoval, alebo sa tomu rozumie.

Ale veci ako klopanie na dvere spalne v noci, nikde nikoho, otvaranie dveri, to je u mna normalka :DDDDDDDDDDDD.

Ale vzdy, len ked som sama. A to nie som bojko, normalne vstanem, beriem baterku a idem :D a v byte nic, ticho, nikde nikoho...no.....a teraz mam halucinacie ci co? No urcite nie, praveze som az moc nohami pri zemi.

Deria

clovek si musi na to zvyknut, co ine nam zostava, ze? ale ked som sama a vsetko spi, veru mi je vselijako, ked sa telka len tak zazne. a s tymi dverami ako casto sa vam to stava, moc casto, aj cez den, aj vnoci?

klasovity8

nam sa v dome otvaraju dvere do obyvacky same z nicoho nic.. prvykrat to bol sok, ale uz sme si na to zvykli a neriesime to..

Lulita

v nasom predchadzajucom byte sa nam takto zapinalo a vypinalo zariadenie k telke zosilovac, dodnes nevieme co to bolo, aby prepinalo nam to zvuk, vypinalo sa a zapinalo len tak same od seba :D

Deria

dokelu, vy sa smejete ale mne v tom momente do smiechu nie je, vzdy sa zlaknem.:O
ale uz som si pomaly na to zvykla, teda, snazim sa ho vypinat celkom, takze ani kontrolka nesvieti, vtedy mam zarucene klud.:) aj ja dufam, ze sa tu najde nejaky " expert", ktory to vysvetli. s energetickymi polami to ma iste nieco, to si aj ja myslim.

Maoam

Deria, ale iste ti da niekto technicke vysvetlenie, cim je to sposobene, nejake energ. polia a impulzy atd :D, pockaj si na nejakeho technicky zdatneho cloveka :D