Krčné mandle

AN44

ja som bola v 26 v celkovej narkoze, v nemocnici som bola 4 dni, operaciu prespala, potom tiez vypluvala do misky, neskor uz pila neperlivu lucku, rano ranajky, neskor zmrzlinu..poobede som uz sa presla po oddeleni. tiez som tak asi dva tyzdne nevladala hovorit,ku koncu dna som len sepkala, ale v pohode.. schudla som vtedy 9 kg, a odvtedy mam pokoj s hrdlom, uz dva roky

nana987

Ahoj Ewinka, mna na to tiez nahovaraju, lebo mam stale nejakeho streptokoka. Nevies, ci to robia aj laserom? A tu celkovu anestezu si chcela sama? Viem, ze to velmi nechcu robit. Strasne sa toho bojim, neviem ako sa na toto odhodlam...

amanda23

ja som nebola na vybere v BB, bola som len v lokalke, mala som vtedy 23 rokov, v podstate pocas zakroku sa to dalo vydrzat, necitila som nic, bolo to umrtvene, je to len neprijemne, nemohla som prehltat, len vypluvat do misky krv a to pocas celeho zbytku dna aj po operke. Vsetko som to videla, noznicky, kliestiky, nozik, s tym mi to vyrezovali, vystrihovali..Vecer pred operkou mi dali Diazepan /oblbovak/ aj rano a taku oblbnutu napichali anestetikom. V nemocnici som bola tyzden, na druhy den som uz hroko tazko prehltala, davali mi presnidavky, co som skoro umrela od bolesti, lebo je tam kyselina citronova a strasne to stipalo, jedine co som trochamohla jest bola biela kava a zapijala vianocku. Nemohla som rozpravat, iba sepkat, ked prisla nejaka navsteva za mnou, co som neskor zatrhla uz po 10 min. rozpravania som stracala hlas a stupala mi teplota, takze sa setri a radsej nerozpravaj, davali mi 3 x denne injekciu do zadku od bolesti. V podstate mi ten tyzden v nemocnici rychlo usiel, lebo som stale len spala. Doma som si vsetko zozmixovavala este tyzden a potom po tych troch tyzdnoch uz to bolo v pohode, svrbeli ma usi este okolo 10 dna, ako sa to hojilo. Za mesiac uz ani nebudes vediet, ale teda prijemne to moc nie je, ta operka bola najmenej.