Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fyzicky vzhlad

DebbieXXX

Chodím upravená a oblečená tak, aby som sa sama sebe páčila a cítila fajn. Mejkap neopužívam, maximálne korektor na zakrytie drobných nedokonalostí a púder, špirálu na zvýraznenie očí a farebný balzam na pery, to stačí. Vlasy si nechávam v prirodzenom stave, dlhé rozpustené, experimentovanie ma neláka. Čo sa týka obuvi, preferujem pohodlnosť, žiadne topánky na opätkoch, ale pohodlné tenisky či gladiátorky. Z oblečenia najmä úzke jeansy/nohavice, tielká, košele (najčastejšie zaviazané cez pás). Ja sa cítim fajn a to je hlavné. Áno, fyzický vzhľad určite je dôležitý do istej miery a kto tvrdí opak, klame sám seba. Určite je dôležité, aby sa človek cítil fajn vo svojej koži.

orol

nic v zlom :-o) usudil som z dovodov, ze som dlho zenaty a zeny nemaju radi prave taketo otazky ci poucovania :-o)))my zeny potrebujeme a milujme a nie sa ich vypytujme na take otazky, ktore vedia spolahlivo odstranit bez nas. pozdravujem ta.

orol

Suhlas ok. Posledny odstavec sa ale nepatri dam pytat pretoze damy vedia ako to zamaskovat roznym vhodnym oblecenim oblecenim atd

kaktussss

Zákrokom? No, chcela by som ešte dve ruky, a nohy ako klokan, prípadne antilopa, ale asi to nie je reálne :((

joJo444

No dost zaujimava tema. Moze sa to lisit ako vekom tak aj pohlavim. Su napriklad aj muzi, ktori povazuju fyzicky vzhlad za dolezitejsi nez ostatni muzi. A tiez naopak.
V mladosti moze byt vzhlad o to dolezitejsi ak si clovek hlada partnera pre zivot. Snazi sa ukazat v tom lepsom svetle. Taktiez v mladosti je prirodzene experimentovat so svojim vzhladom- imidzom (nove ucesy, tetovanie...) kdezto v starobe clovek skor vsadza na osvedcene istoty.

No a mal by som aj ja taku otazocku, ktora zapada do tejto tematiky.
Ako sa staviate k pripadnym (ne)dokonalostiam svojho tela snazite sa ich nejak zakryt alebo uvazujete nad nejakym zakrokom?

Naja85

Fyzicky vzhlad-dolezity, ale nie je na vrchnej priecke mojich hodnot.

A co sa tyka mna a fyzickeho vzhladu...som rada, ked si dam maskaru a na tvar nejaky make up. Na prechadzky so psom hodim na seba starsie veci a idem. Ked mi minuly rok fenka hnackovala, o siedmej rano v nedelu som mala cas akurat si trochu umyt tvar vodou, hodit na seba jeansy, sveter a botasky(bez ponoziek) a som bola rada, ze tak malo ludi bolo vonku v tom case:D. Inak sa snazim aspon nevyzerat ako strasidlo:).

Obbilis

Bohužial veľký... aj čo sa týka seba (mna, mojej osoby) a aj partnera ...zrejme je to jedna z najpovrchnejších vecí čo robím lenže nemožem si pomoct ...a takmer celé moje okolie je presne také isté ...veľmi obdivujem ľudí čo to nerobia

Agnes999

Neprikladam tomu moc velky vyznam. Zas to neznamena, ze dokazem chodit ci spat s hocikym. Ale ja nemam problem ist na rande na slepo s chlapom, ktoreho som nikdy nevidela ani na fotke. Teda v minulosti, teraz som uz zadana. Ked mi aj chlap poslal fotku, casto sa mi tazko podla nej posudzovalo, ci mi bude sympaticky. Musim ho stretnut, spoznat, vidiet, aky je, zazit ho, pocut rozpravat a az vtedy si utvorim nazor, ci by to s nim slo alebo nie. Zato kamoska je uplne iny typ, dost vyberava v tomto smere. Musi chlapa vidiet na fotke a vacsinou sa rozhodne, ze s nim rande na zaklade jeho zjavu ani nechce.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Fyzicky vzhlad - Fórum - ZDRAVIE.sk