Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Myslí to so mnou vážne?

Príspevok v téme: Myslí to so mnou vážne?
zola

ahoj, jeden večer na diskotéke som sa zoznámila z jedným chalanom..bolo to minulý rok v lete..tancovali sme spolu, bozkávali sa a tak..takto to šlo celé prázdniny..potom sme si asi 2 mesiace ani nepísali ani nič a teraz už skoro 7 mesiacov si píšeme vkuse..naozaj stále...píšeme si o všetkom, viem o ňom všetko a aj on o mne..teraz sme sa stretli na diskotéke, zasa sme boli len spolu...zas to isté a ja som sa do neho zaľúbila..píše mi aká som užasná , že som najlepšie dievča aké pozná, to povedal aj kamarátke mojej...ale nikdy ma nezavolá von alebo čo...neviem čo mám robiť, ako to mám brať..že či si ma nechce len namotať ...alebo včera som mu napísala, že som sa zaľúbila do neho a on mi nato napísal, že som strašne zlatá, že aj on ma MA RAD...že si ma veľmi váži a že som pre neho až moc dobrá a také..ďalej sa už o tom nebavili sme..už si píšeme zas len pusinky a všetko..čo mám robiť?...chce ma len namotať?...ako hi ho mám získať?..prosím pomôže, veľmi mi to pomôže, ďakujem

Dadula56

Nie, nemysli to s tebou vazne, skor sa s tebou iba zabava. Mozno to nemysli zle, ale ty by si to mala v tejto rovine brat a ak si sa zalubila mozno by si mala zvazit prerusenie kontaktu alebo aspon jeho obmedzenie, pretoze ak sa stale zaoberas nim nebudes mat zaujem o normalny vztah s inym, stale budes dufat, ze sa nieco medzi vami udeje.

lienocka2808

Je to jednoduche, keby ta chcel vazne, tak ta vola von a urobi vsetko pre to aby ste boli spolu. Asi sa s tebou zahrava, nevravim, ze ta nema rad, ale laska tam asi nebude. Neviem, tak sa mi to zda z tvojho popisu. Skus sa mu isty cas neozvat napriklad dva dni, mozno ho to zacne srat a zmeni svoj postoj

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Myslí to so mnou vážne? - Fórum - ZDRAVIE.sk