Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je zo mňa monštrum?

Poradca5

lucyfferka - nie si monstrum, naopak - 99% chlapov tvoj postoj velmi oceni, lebo su v tomto takmer absolutne bezcitni a moc im tym neublizis naopak. Netyka sa to iba panicov - tych to moze teoreticky trochu dostat, ale inak v pohode. Ja som chlap, som dlhe roky verny, ale fakt 99% chlapov okolo mna podvadza a sex berie iba ako zabavu, takze viem o com hovorim. Predo mnou sa na nic nehraju tak ako ked tlacia kaleraby babam do hlavy, hovoria so mnou priamo ako chlap s chlapom. Ono toto co pises skor moze ublizit tebe ako im. :(

repka

nechce sa mi citat reakcie, chapem ako sa citis, ale nerob to dlhodobo (najlepsie ak s tym skoncis), lebo z teba bude obycajna troska.. skoncis ako stara rachetla a sama...

ja by som ti odporucila sa teraz sustredit na rodinu, kamaratky a uzivat si nieco ine ako sex.. ked budes sama so sebou opat stastna tak sa zvysne stastie na teba nalepi...

mango.tree

mimulus, ze dobou! :D no to iste, historicky sa mali ludia ovela horsie ako teraz. v stredoveku nemal ludsky zivot vobec hodnotu, tam ozaj nepoznali sucit a cit k druhym, mimo toho uplne najuzsieho rodinneho kruhu. dnes sa maju ludia ako prasata v poli a evidentne sa tak aj spravaju. ano, len sa vyhovarajte na dobu, je to trapne, je to len o vasej slabej voli, resp. ziadnej, nemate ciele, volu, bezduche babky, cest vynimkam.
aj ja mam za sebou nestastnu lasku a zato nebudem ublizovat teraz druhym chlapom. ked sa do mna niekto zalubil, koho som nechcela, tak som s nim nemala ziaden kontakt, nechala som ho vysumiet z mojho zivota a nie s nim este liezt do postele. to je uroven. autorka, nie si monstrum, si len ovca, ktorej zobrali hracku a mysli si, ze jej bude lepsie ked bude okolo seba mlatit pastickami. nevies byt asi sama so sebou, nauc sa to, mas uz dost rokov aby si prebrala za seba zodpovednost a nevyhovarala sa na inych, na tento "zly" svet atd. bud clovek, maj vlastnu volu

Juraj12

este by bolo dobre povedat, kolko si teda uz tych vztahov mala. pises ze si mala 5 muzov. tak tipujem ze 2-3 vztahy. no to este nie je predsa take hrozne aby si zatratila na muzov a zahravala sa s nimi. zaujimave by bolo povedat, preco tie vztahy stroskotali, ci nie kvoli tebe aj ;)

Mimulus

lucyfferka - nie je z teba monštrum - to len táto sk.....á doba ťa donútila ,,mať v paži,, a žiť tak ako žiješ. Možno sa mýlim ale je ti úplne ukradnuté čo cítia ľudia okolo teba ale veľmi by ma zaujímala jedna vec.
Dokedy ľudská duša niečo takéto vydrží - a čo nasleduje potom...???

Juraj12

ja nemam co zavidiet ;) mam priatelku. ved kludne nech si sulozi s kym chce, aj do nemoty, mozno aj dokedy nedostane nejaku pohlavnu chorobu. je to jej vec. ale aspon ze nepije alkohol, pri sexe si uzije. ale cim viac chlapov v posteli, neviem ako moze potom zit sama so sebou, nie? ved vtedy sa to priblizuje dievcatam, ktore postavaju na kriznej v BA :)

Mirka53

Je to možné a mrzí ma že máš taký prístup každému je naubližované len niekto si to pripúšťa viac niekto menej a rovnako niekto si to neuvedomuje. ale verím,že sa v tebe niečo zlomí keď príde nejaký skvelý chlap. Ale pozor na energie. Lebo všetko sa v živote vracia. Aby ten "ďaľší" čo ti bude za to stáť Ťa nebral ako hračku. A aby si sa netrápila. Hrozná doba však ? Ľudia si len navzájom ubližujú. Ale verím ,že všetko sa na dobré obráti a je to aj vec hlavy . Ak si s tým vyrovnaná vnútorne tak by to malo byť O.K. ale evidentne nie si lebo sa nad tým zamýšlaš . Veľmi Ti držím palec ! Ale monštrum isto nie si ale možno by bolo "fér" nájsť si aspoň milenca :) Alebo upovedomiť vždy muža ,že ti o city nepôjde.

456

Keď sa ti vzťahy znechutili, tak prečo si vo vzťahu, aj keď sexuálnom? Daj si pauzu, buď sama a premýšľaj nad sebou. Iný človek nie je vec, aby si ho používala a zneužívala, a ty sa rovnako takto mužom neponúkaj. Veď máš ešte nejakú ženskú hrdosť, či nie?

lucyfferka

To že mám chlapov na sex neznamená že ich striedam .. mám 25 a dokopy som mala aj so vzťahmi 5 chlapov ... ako môžeš niečo také vôbec napísať

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je zo mňa monštrum? - Fórum - ZDRAVIE.sk