Debilne relacie

Príspevok v téme: Debilne relacie
galinea

Ahojte, mam jeden problem, som clovek, ktory studuje dve vysoke skoly, ma pracu, postavenie, citam, vzdelavam sa. Ocakavam to aj od partnera, resp. paci sa mi, ked je trosku na vyssej urovni. Mam priatela, je naozaj dobry a mily, len jedna vec ma vytaca. Pozera stupidne programy ako Farma, Farmar hlada zenu, Mama ozen ma,Buckovci. Neskutocne ma to vytaca, pretoze ja tieto relacie povazujem pre stupidnych ludi. Velakrat som mu povedala, ze to je pod jeho uroven a preco to pozera. Co mam robit? Mam ho rada, ale tym to ako keby prekracoval moje hranice idealneho chlapa :(

Vojtoo

vtip v tej poslednej vete je, ze kazdy chce mat posledne slovo - aj v reality show, napr pozeram si buranovcov, a kazdy chce komentovat vsetko a kazdy pohyb, tj. aj divak (INAK by to LOGICKY asi nepozeral, nie?), a to je skutocne jadro TROLLINGu (co robime vsetci tu diskitujuci :D )
tj. oberat cloveka o CAS.

a teraz nieco pre dospelych, Iuvenalis ;-)

(a teraz pre deti, panem et circenses (chlieb a hry), takto definuje satirik, o čo jediné sa zaujímajú ľudia jeho doby, sk.wikipedia.org )

dobru noc.

Vojtoo

Viete co je najvacsia haluz ?
Ked je clovek na nejakom skutocne peknom mieste (a je jedno ci je to Miami alebo Snina) a po tyzdni si zapne media, alebo hoci aj TOTO konkretne forum.
A ma na vyber.
A) - precitam si par blablabla a poklebetim
B) - pojdem si pozriet REALNY svet a popripade ak nejdem sam/a tak poklebetim o hocicom s REALNYM clovekom.

media su take virtualne, ze podla mna, a nech si hovori kto co chce, zdegeneruju a zmagorizuju cloveka (ano, aj internet..), ak rozvinu nejaku osobnostnu stranku, je to len stastie a takito by sa to rozvinulo bez medii (vratane netu)..

A este vacsia haluz je pozerat media po 10 ROKOCH.. potom je vidiet extremne az absolutne markantny rozdiel.

uvediem priklad - kaslem na vas, idem spat.. :D

Vojtoo

PS: poznam ludi co robia tie relacie, je to na polovicu vymyslene, na polovicu "realne"..
Cize pozerate falosne rozpravky a nie realitu..
Uz len logika, KTO by sa "hentak" strapnoval :D
ca par stoviek eur za relaciu, mno to je na Slovensku super motivacia, co si budeme nahovarat :D

Kto investuje svoj cas do takej relacie, to nieco o nom podla mna vypoveda, ale nepisem to ako (od)súdenie niekoho... Niekto si hold najde cas na nieco produktivne a niekto na destruktivne.
lenze co je destruktivne?
alkohol?
farma?
ci prechadzanie sa na plazi?
ved aj to slnko a slana voda "nici" telo :) (a mozno aj mysel)
kazdy ma iny "cit" co je "dobre" a co je "zle"
preto mame vrahov a prostitutky a sudcov a manzelstva..

Vojtoo

MARISAPEPE

tak ja VS nemam a nikyd osm nemach chut na hento..
radsej si pozriem nieco, napr. dokument ci len tak pozerat zvierata :D

cize len blbci chodia na VS ? :D
nemyslimsi..

ale bohuzial tam chodia "len aby sa nepovedalo"

a kazia renomé tym co beru VS vazne..

podla mna je uz aj Panelák blbost, ale pssst, zas sa VELA ludi urazii..

MARISAPEPE

NIEKDE som čitala že človek ludia aj s VŚ vzdelaním že výskumy dokázali že sa radi zabávaju na primitívnych veciach.je vzrušujuce pozerat ako niekto bez zábran si prdne v big brother že sa opováži ako mojsejová hrešit bez zábran.LUDIA sa všeobecne radi pozru na to čo vacsina sa neopováži lebo mám prirodzené zábrany a je kultivovaná vrámci spoločenskej slušnosti.

mima009

Viem doubledog:-) daj typ,lebo v poslednej dobe mam pocit,ze stale narazam na nejake...ani nie ze braky,ale teraz som posledne tri knihy nedocitala,dakedy som precitala vsetko,ale teraz mam taku zasadu,ze 100śtran,ak ma nechyti, odkladam...mam rada obratnik Raka, Hlava XXII, Roalda Dahla, aj Cechovove poviedky,Viewegha,Frybovu,Dominika Dana,ale ako som uz spomenula,nebavi ma vsetko...to si radsej precitam tridsiaty krat Generalny zazrak od Parala, Annu Kareninu,alebo Zbojnicka mladost:-) ...a nozik sa mi otvara ked poviem,ze nemam zase co citat,ze mi poradia The secret:-) to co je toto za svet,ze sa uznvaju sekty...to je ina sranda...ti ludia co pisu taketo grce fetuju,alebo co?

anjelik*

Doubledog, práve tie *laické* kategórie sú kľúčové. :o) Pozornosť a nevedomá pozornosť...? Pozornosť je to, kam smeruješ svoju myseľ a to vidíš vďaka vedomiu..akýkoľvek podvedomý vnem dokážeš spracovať len na vedomej úrovni..inak ak si to neuvedomíš, ako sa ťa to dotkne?? Čo nevnímaš, pre teba neexistuje. To je snáď jasné, či?
A opakom závislosti je samozrejme nezávislosť. Ale ako bytosť absolútne závislá na fyzickom tele nemôžem nikdy vravieť o nezávislosti, jedine pocitovej. To je jediná sloboda.
A tiež nesledujem telku. ;o)