Debilne relacie

Príspevok v téme: Debilne relacie
galinea

Ahojte, mam jeden problem, som clovek, ktory studuje dve vysoke skoly, ma pracu, postavenie, citam, vzdelavam sa. Ocakavam to aj od partnera, resp. paci sa mi, ked je trosku na vyssej urovni. Mam priatela, je naozaj dobry a mily, len jedna vec ma vytaca. Pozera stupidne programy ako Farma, Farmar hlada zenu, Mama ozen ma,Buckovci. Neskutocne ma to vytaca, pretoze ja tieto relacie povazujem pre stupidnych ludi. Velakrat som mu povedala, ze to je pod jeho uroven a preco to pozera. Co mam robit? Mam ho rada, ale tym to ako keby prekracoval moje hranice idealneho chlapa :(

kaktusss

No mala by sa s ním rozísť, lebo náhodou niekde v spolocnosti spomenie že pozerá Farmu a neskutočne ju strapni. Správny muž pozerá iba hlbokointelektualne filmy. Jedného takého poznám, strašne chlasta a múdry je jak rádio.

flegma

no tak si predstavte, ze su aj vzdelani ludia, ktori sa nepotrebuju kulturne vyzivat v divadle alebo v galeriach ocumovat cmaranice...

Mimulus

Tak nič - tiež si radšej pozriem filmy typu eurokino ma stv 2 ale jednoducho ma fascinuje to čo zo seba dokáže spraviť ľudská bytosť kvôli prachom :D

MultiLevel

desi ma, co tu citam...
Vy tieto relacie povazujete za oddych? Ja za oddych povazujem nezavisly film na STV2 v sobotu vecer...a nie tieto stupidne relacie, vdaka ktorym ludia ani nevedia kto to boli napriklad nedavno zosnuly Mankovecky, alebo Corba. Kde sme preboha, ze narod toto povazuje za ODDYCH??? To uz ozaj nemame co pozerat? Sto raz si pozriem radsej Borisa Filana, alebo pustim radio Slovensko, ako pozerat nieco tak primitivne v style Farmy, Hotela a podobne. Ja som to nikdy nevidela, mozno preto, ze som rovnako "hlupa" ako zakladatelka temy, ale jedno viem urcite. Nepovazujem za kulturu Martinku z Turca, ucinkujucich z hotela a podobne a nikdy nebudem povazovat za oddych pozeranie niecoho tak primitivneho.
Galinea, ak chces pochopenie, musis sa bavit s ludmi, ktori na to nepozeraju. Necakaj normalne reakcie od niekoho, kto je nasadeny na tychto relaciach. Tento narod upada....nikto nevie, co urobil pre Slovensko Corba, hlavne ze vsetci vedia, ze Martinka z Turca sa vydala.....

lea128

Ja tiez neznasam tieto vsetky relacie a tiez nechapem ako to cloveka moze bavit. No poznam vela mudrych ludi, ktori to pozeraju preto, aby sa trosku pobavili, lebo v tej telke nic ine aj tak neide... Ja tiez obcas prepadnem nejakemu trapnemu americkemu serialu a obcas sa sebe samej cudujem ako to mozem pozerat...ale podla toho sa inteligencia nemera. Inteligencia je nielen vzelanie, skvela praca a prestiz, ale zdravy sedliacky rozum a logicke zmyslanie, ktora mnohym scitanym ludom chyba:) A ako uz bolo pisane, tolerancia je zaklad:)