Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Debilne relacie

Príspevok v téme: Debilne relacie
galinea

Ahojte, mam jeden problem, som clovek, ktory studuje dve vysoke skoly, ma pracu, postavenie, citam, vzdelavam sa. Ocakavam to aj od partnera, resp. paci sa mi, ked je trosku na vyssej urovni. Mam priatela, je naozaj dobry a mily, len jedna vec ma vytaca. Pozera stupidne programy ako Farma, Farmar hlada zenu, Mama ozen ma,Buckovci. Neskutocne ma to vytaca, pretoze ja tieto relacie povazujem pre stupidnych ludi. Velakrat som mu povedala, ze to je pod jeho uroven a preco to pozera. Co mam robit? Mam ho rada, ale tym to ako keby prekracoval moje hranice idealneho chlapa :(

Sejla

Odpovedam, médiá nemajú na ľudí taký vplyv, ako si myslia... Majú na nich totiž oveľa väčší. Za prvé, nikto by neutrácal toľké milióny za reklamu, keby perfektne nefungovala, ľudia sú nútení robiť unáhlené rozhodnutia a vtedy nemajú čas rozmýšľať, robia to, čo sa im vsugerovalo a zdalo výhodné a normálne. Sama to pozorujem, keď sa pozastavím nad ich nelogickým konaním, ešte si zfleku vymislia nejaké racionálne vysvetlenie ich konania a sami tomu veria. Aj Hitler mal úspech preto, že presvedčil ľudí že jeho ideológia je normálna a vlastne všetci si to myslia. Ľuďom stačí v živote len opakovať po druhých a to, čo sa deje v seriáloch, filmoch a čo skutočnej udalosti, moc v tom rozdiely nerobia, nejako im to splýva. Na manipuláciu je tu human research, ktorý má už každá väčšia spoločnosť, ktorý je platený za to, aby bol vždy minimálne o krok vpred pred nič netušiacimi ľuďmi. Za druhé, ľudia potrebujú návody, ako žiť, čo si myslieť, čo počúvať, pozerať, koho voliť, koho nenávidieť, koho zbožnovať, koho odsudzovať, o čom rozprávať a tie návody dostávajú práve z médií, zvyšok odkukajú jeden od druhého. Prečo? Lebo samostatne rozmýšľať nevedia, ono to bolí, dlho to trvá a každému to vadí. A spoločnosť ich chce mať pasívnych presne akí sú. A všetci sú spokojní. Za tretie? Médiá nikto neplatí, aby hlásali pravdu, preboha, načo by komu bola, médiá rozširujú propagandu toho, kto im lepšie zaplatí, pýtala si sa, či mám dieťa, nemám, ale mám malú sestru a médiá sú, žiaľ, tvorcom jej mienky, nie matka, ani jej otec, tí sú proste divní starci, čo zaspali dobu:) Ale tiež nie som si istá, či sa bavíme o tom istom...

orol

Galinea, no umožni priateľovi, nech sa

pripojí aj on tu na plac medzi nás a

nech sa vyjadrí, ako to teda vidí on...

kapotelatuti

Ty musis byt dobre mimo moja pre teba sa zda clovek inteligentny iba ked studuje alebo ma vysoku skolu ? Skola je zivot a podla papiera nesud cloveka. To ze.pozera tvoja polovicka farmu a co je na tom ? Tak sa chce napr odreagovat alebo nehat inde myslienky.... ach dievca ty si mala asi tazky zivot myslim ze tebe nepomoze aj ked budes mat tretiu vysoku....

Prezývko55

Pokial to pozera len kvoli tomu ze nema co ine na praci je to sice smutne ze jeho hodnoty su postavene na tom, ze je pre neho relax to, ked sa moze zabavat a vysmievat ludom v tv, no dalo by sa to tolerovat.

Ak vsak ako spominas kvoli tv odmieta ine cinnosti napriklad prechadzku a podobne je to choroba. Trpi zavyslostou, je to taka zavyslost ako na gambling ci na alkohol. Jednoducho ak tu tv uprodnustnuje pred tebou nie len ze by si ho mala nechat ale chlapec by sa mal liecit.

Bohuzial vela ludi je takto postihnutych no neuvedomuju si to.
Skus mu navrhnut to aby sa tv vzdal ze ju predate, naopak na oplatku mu ponukni ine cinnosti ako nahradu a na vyplnenie volneho casu ktory mu vznikne .Napr budete chodit spolocne cvicit, alebo plavat, behavat, kreslit si, bicyklovat sa, sexovat, navstivite divadlo, date si kupel a podobne. Mozte hrat spolocenske hry, alebo sa iba tak rozpravat, alebo si najdite cinnost ktora vas bavi oboch, vynechajte z toho pocitace, televizory, knihy, rieste aktivity kde sa zapojite obaja.
Ak sa tv odmietne vzdat tak jednoznacne trpi touto chorobou. Mas plne pravo sa dozadovat aby cas travil zmysluplne s tebou a nezanedbaval ta. Smutne je ze napriklad kludne by mohol tu tv sledovat v praci a po praci sa venovat tebe.

jahodka123

Uplne s tebou súhlasím a to nemám výšku ani jednu :) Je to stupidita a preto s priatelom TV už ani nepozeráme. Farmári, Superstár, Paneláky, hovadiny.... Je to len vymývanie mozgov a umelé držanie inteligencie v primitívnej rovine. "Nie, radšej knihu"...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.