Debilne relacie

Príspevok v téme: Debilne relacie
galinea

Ahojte, mam jeden problem, som clovek, ktory studuje dve vysoke skoly, ma pracu, postavenie, citam, vzdelavam sa. Ocakavam to aj od partnera, resp. paci sa mi, ked je trosku na vyssej urovni. Mam priatela, je naozaj dobry a mily, len jedna vec ma vytaca. Pozera stupidne programy ako Farma, Farmar hlada zenu, Mama ozen ma,Buckovci. Neskutocne ma to vytaca, pretoze ja tieto relacie povazujem pre stupidnych ludi. Velakrat som mu povedala, ze to je pod jeho uroven a preco to pozera. Co mam robit? Mam ho rada, ale tym to ako keby prekracoval moje hranice idealneho chlapa :(

kaktusss

Galinea, prečo si doma s ním a nudís sa ked pozerá telku, prečo nejdes von alebo kdesi do galérie? Ked ste sa zoznámili, tak tiež trávil voľný čas pred telkou? Vravis ze ste spolu sest rokov, to je dosť dlho, aby si zistila aké ma koníčky. Podľa mňa je samotné sledovanie telky závislosť a silná.

p.d.

Ja radsej uprednostnujem STV2, ale castokrat sa stava, ze niektore filmy opakuju a mna uz nebavi stale pozerat o tom, co bolo v druhej svetovej vojne:) napr.

p.d.

Ja si myslim, ze napr. v takom Panelaku im nejako dochadzaju napady tykajuce sa vyvoja deja (chudak Pato, ten bude mat este do 20 vztahov za sebou, ked skonci cely serial). Porota superstar brutalne kritizuje tych spevakov, pritom oni sami ich tam dostali, najma oni. A ta relacia o tych policajtov, nieco ako Mash, tak to povazujem uz za ultra d....lne.

Juraj12

na druhu stranu, mne sa pacia filmy so Seagalom, Schwarzenegger apod. a to ked je nejaky film, tak to partnerka nechce ani pozerat, bud to prepne alebo si lahne a zaspi, a vlastne vtedy ma ona vola do detskej alebo aby sme sa venovali jeden druhemu. tak kde je potom ten kompromis? :) A este viem, ze ak bezi nejaky film/serial, tak sa neoplati nic na priatelku skusat, lebo aj tak bude vnimat co sa deje v telke a cela snaha vyde na zmar :).

galinea

Juraj 12 , no nezavidim ti, ale ja som na tom podobne. No, my sa ani nejdeme prejst. Vsak telka je prvorada a vedela by som ten cas stravit aj inak, aj mojkanim, maznanim...:) Fakt mu mozem podat len pohar s pivom, nech mi tam grga, chlasta a neviem co...romantika, nie? :D

xxy

ebi, tak nam prezrad ako na teba laara zakerne zautocila, ked si ju v momente urazila. a k tomu "keby nebolo útočenie nebol by ani útok!" sa bohuzial neda vyjadrit, lebo to nema zmysel.

Juraj12

vsak som rad ze som s nou. ja si rozumiem dobre aj s jej mamou, takze aj s tou si pokecam, ale vies, ked sa chcete venovat jeden druhemu tak nebudete sa venovat pred nejakou spolocnostou. bolo by mi dost blbe keby partnerku bozkavam v spolocnosti jej mami. ale ide o to, ze musim pocuvat tie trapne reci od Farnej, potom ten moderator Jurasko vyzera ako totalny deme*t, a proste nemam chut sa na to pozerat. Urcite by som radsej pustil film nejaky na DVD v tej obyvacke ako pozeral superstar.