Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Olejcek na vlasy

Msaska

dakujem ..zlate ste :):)
tie take v drogerkach .. tym moc neverim..nemaju ziadny ucinok a niektorych cena je taka ze za to som sa mohla potesit lakom na nechty a tak :D
ten kokosovy olej mame.. pouzivam ho na plet ked je take prechodne obdobie a je suchsia.. budem ho teda na vlasy davat :D
dakujem este raz :)

LanaLou

Mne sa najviac osvedčil olejček z kaderníctva od Matrix- total results silk wonder alebo tak nejako sa volal... Moja kaderníčka mu hovorila "suchý olej", lebo vôbec nemal taký ten klasický, "mastný" efekt a vlasy krásne uhladil. Lenže sa mi pred nedávnom minul a neviem zaň v bežných drogérkach nájsť vhodnú náhradu, och... :-( ale to už odbočujem od témy, hehe. Ďalej nedám dopustiť na kokosák, používam panenský bio kokosák z DM a som neskutočne spokojná :-) Na skúšku som si kúpila ten v menšej fľaštičke, stál nejaké 3 eurá... Teda 2 aj niečo, myslím. Veľká fľaša stála niečo okolo 7 eur, ak ma pamäť neklame. Dávam si ho ako kúru cca hodinu- dve pred umytím vlasov, a vtieram ho všade, od pokožky vlasov až po končeky. Potom zmyjem a ak treba, teda ak mám po umytí veľmi suché konce, tak ich ešte ponatieram. A ešte je vynikajúce aj tzv bambucké maslo, kradla som ho babke, tá sa s ním natierala celá, namiesto telového mlieka, haha :-D Mala ho z lekárne, neviem, či sa dá zohnať aj bežne v drogérkach, asi nie... Skúsila som už aj ružový olej, lenže ten je skôr na tvár, nie na vlasy, takže výsledok nič moc (čo som vôbec čakala, heh...) A ešte som skúšala aj mandľový olej a panenský olivový- obidva ako kúru pred umytím, a stáli za prd... teda aspoň u mňa nemali očakávaný efekt. Toť moja skúsenosť :-)

lekno09

vyzerá takto-a teraz je akcia
350 ml-28 euro,a dost je vela záujemcov o tento olej.je lacnejší o skoro 14 euro.

lekno09

ja mám rada od značky chi.je velmi príjemný,vlasy sú po nom hebke.pozri si stranku mimibazar a nahod si to do vyhladavania.myslím ze sa to volá tekutý hodváb,ale je aj drahy,a zatial som ho kupila iba cez net.

Catali_na

Ja mám od schauma - stál tuším 4.8€ v dm-ke) mám po ňom hebké a voňavé vlásky ale inak sa mi nezdá žeby nejak pomáhal :/.. ale v drogérkach sú ešte aj takéto od gliss kur a syoss (aspoň č ja viem), ale podľa mňa sú všetky na jedno kopyto. Máš chvíľu pekne hebké vlasy, ale keď olejček vlas vpije je taký ako predtým. Neviem no. Používam ho a stále sa mi lámu a štiepia. To isté je , aj s kokosovým olejom :/ ešte som mala čokoládový olej od brazil keratin a úplne to sité ako som ti napísala hore.. možno keby vlasy prestanem olejčekovaŤ budú v horšom stave ale neviem to posúdiť keďže som to ešte nevyskúšala (prestať olejčekovať)takže toľko moja skúsenosť

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Olejcek na vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk