Tajnostkar

Príspevok v téme: Tajnostkar
Magdalenka23

Zdravim, spoznala som jedneho chalana. Stretavame sa uz asi mesiac, no nejaka extremna laska to nie je. Vyzorom je taky priemer. Ale co ma na nom pritahuje je jeho tajnostkarstvo. Ked sa spolu bavime a pytam sa ho co robil, ake ma konicky- proste nieco co sa tyka jeho osoby, tak sa vyhyba odpovedi alebo zvoli nejaku diplomaticku, pripadne jemne prejde do inej temy- najradsej takych co sa tykaju mna.
Z toho vsetkeho mam ja dojem ze mu nevadi ked sa ho to vypytujem, ale odpovedi nejakej uspokojivej som sa este nedockala.
Co sa to s nim vlastne deje a preco to robi?
Este som v zivote takeho cloveka nestretla :)

Agnes999

Aprílka: tak na tohto si davaj bacha, co je to za cloveka co sa takto vyjadruje o svojej sestre? Ci to nebude nejaky asocial co ani ziadnych kamaratov nema a s nikym nevie vyjst.

innerworld

Presne ako hovori Deria,pytaj sa ho priamo. Ked aj tak bude zahmlievat,tak to cim skor skonci,lebo to nedopadne dobre,poznam to.

Maoam

mozem hovorit jedine z osobnej skusenosti, spoznala som za svoj zivot niekolko takychto ludi, dve zeny a styroch muzov

vo vsetkych 6-tich pripadoch z toho nakoniec nevykuklo NIC DOBRE

dovody boli rozne, to tu rozpisovat nebudem, ale je rozdiel ak je niekto introvert a potrebuje cas toho druheho spoznat a postupne sa mu otvara a rozdiel byt tajnostkarom a davat roky zahmlievajuce info a odpovede, ale zato tito ludia vedia skoro vsetko o tych ostatnych, väcsinou nieco bud skryvaj (nic dobre), alebo su patologicki, alebo to hraju na niekolko stran alebo maju nie dobre umysly

osobne si na tento typus ludi davam uz velky pozor

MikiWil

mozno su to uchylovia, co vy viete. ti sa vam nebudu predsa zdoverovat. mozno aj vrahovia a cakaju na ten sudny den, kedy vam predstavia samych seba, ale bude uz neskoro

Aprílka

Ja mám podobný problém, stretávam sa s jedným chalanom (29r.)cca 6 mesiacov. Ja som ho predstavila rodine, kamarátom,povedala som mu o sebe všetko, o predošlom vzťahu atď. On ma tají, nepoznám jeho rodinu, jeho kamarátov...keď sa ho spýtam, prečo ma tají jeho odpoveď je, že nikoho nič do nášho vzťahu. Keď sa ho spýtam na jeho sestru (rada by som ju spoznala) povie mi, že je hlúpa. Jeho kamaráti vedia, že má frajerku, ale nezoberie ma medzi nich. Vlastne on už prestal chodiť aj s kamarátmi von. Vždy mi povie, že bude radšej so mnou. Ja tomu jednoducho nerozumiem. Viem, že je komplikovaný, ale zdá sa mi, že čím viac tým ďalej je to horšie a horšie...

poradim

Medzi kamaratmi mam jedneho kuklaca a jedneho SISkara a nakolko maju zakazane o praci hovorit, tak maju podobne problemy s babami ako tu opisujes :)