Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Leto a potenie

Príspevok v téme: Leto a potenie
JajaV

Tak dlho som cakala, az sa otepli a tesila sa na jar a na leto! No zda sa, ze uz je to tu. Hura! Lenze pri tych vsetkych krasnych planoch, co si clovek urobi, som zabudla, co ma na tomto obdobi desi najviac - a sice spoteni chlapi v dopravnych prostriedkoch. Nechutne. To sme sa este stale nenaucili pouzivat antiperspiranty? Ked si predstavim zase tie flekate tricka a spinave a smradlave madla od spotenych ruk..obracia sa mi zaludok. Samozrejme, ze ani antiperspiranty nie su svetospasne, ak nedbame na osobnu hygienu. Ked sa niekto nerad vonia, moze vzdy aspon pouzit pri pravidelnom sprchovani nejaky kvalitny a vonavy sprchovaci gel. Mozem odporucit pansky alebo unisexovy Radox! Ten nie je ani prilis drahy a jeho vona chvilu vydrzi. Ak si nezabudnete antiperspirant a date cistu koselu alebo tricko, verte, ze zapach z potenia si na vas nepride. Tak prosim, nezabudajte ani v lete na osobnu hygienu!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Leto a potenie - Fórum - ZDRAVIE.sk