Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som pokrytec?

Príspevok v téme: Som pokrytec?
lusynenka

Ahojte,mám istý problem stym že chodim s chlapcom ktorý je škaredý (vyslovene škaredý) ja som myslím podla reakcii okolia aj podla samej seba pekná (žiadne chvalenkarstvo) .. problem je vlastne v tom že moji rodičia aj moje okolie sa čudujú ako snim dokážem byt,mimochodom je to moj prvý \"vztah\" a dost mi to narúša moje rozhodnutie byt sním či to nieje len preot že je prvý a že si myslím že s iným nebudem .. atd. ja už sama neviem či sním chcem byt inak je kumne milý,pozorný proste povahovo super..

napochybach

pilulka to bola velmi velmi velmki velka ironia,taka padnuta na hlavu nie som :) som si robila len srandu z toho,ako to je,aj ked ja viem,ze je to do placu..

pilulka

napochybach si robis srandu,ci to myslis vazne?
Ja sa tiez cudujem nad niektorymi parmi co na sebe vidia, ale ved vzhlad nieje vsetko, ked si ty dvaja rozumeju a je im spolu dobre, okolie nech si keca co chce.
lusynenka riad sa svojim srdcom a nie okolim, asi mas malo sebavedomia, ked davas na reci druhych.

napochybach

treba to robiť tak (!!) ked zacnes s niekym chodit,najprv ho ukaz vsetkym ostatnym,rodine,kamoskam a tak ,a ak ti ho odobria,tak zacni si s nim nieco vazne,ked nie ,tak ruky preč !! to bude uplne najistejsie ..!

Lulu2011

nedaj sa ovplyvnit okolím, ty musis vediet, ci ho milujes, nikto z nas nebude v 70tke ak sa dozijeme krasny, ale ta laska tam ostava, ta je krasna vzdy, tým netvrdim, ze s nim budes do konca zivota, len, ze ide o to ako sa clovek s clovekom citi, nie, co povie okolie omg

napochybach

sliedic uplne suhlasim ...

prezyvko,ale mne to nemusis hovorit ..povedz to rodine mojej ..ja o tom viem ..len oni nie ..bohuzial asi,alebo co ja uz vazne neviem,ale prestava ma to bavit ..
asi ten vzťah aj ukoncim ,nech si on najde nejaku anorekticku a bude pokoj ..lebo toto nikam nesmeruje ..moja rodina ho nikdy neprijme ..a vzdy,ked mi povedia,ze .." preboha ,ved neni az taky hrozny akože,ale nech sa aspon paneboze naje cohosi !" ..tak vtedy ma uz ide nacisto poraziť ..je mi do placu,len ked to pisem

exotic

Ja poznam taktiez mlady par, kde mlady muz je vysoky, ramenaty fesak a jeho mlada manzelka je sice velmi pekna v tvari a mila povaha, ale vazi odhadom tak 130kg. Jemu to absolutne neprekaza, pravdepodobne sa mu take korpulentne zeny pacia a na reakcie okolia nic neda. Vsak on s nou zije, nie kamarati...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som pokrytec? - Fórum - ZDRAVIE.sk