Som pokrytec?

Príspevok v téme: Som pokrytec?
lusynenka

Ahojte,mám istý problem stym že chodim s chlapcom ktorý je škaredý (vyslovene škaredý) ja som myslím podla reakcii okolia aj podla samej seba pekná (žiadne chvalenkarstvo) .. problem je vlastne v tom že moji rodičia aj moje okolie sa čudujú ako snim dokážem byt,mimochodom je to moj prvý \"vztah\" a dost mi to narúša moje rozhodnutie byt sním či to nieje len preot že je prvý a že si myslím že s iným nebudem .. atd. ja už sama neviem či sním chcem byt inak je kumne milý,pozorný proste povahovo super..

MultiLevel

napochybach, aj ja som cosi take zazivala kedysi...ze preco tento a ten je skaredy a ten je chudy a neochrani ta...Bolo mi zle z tych reci! A ked zacali do toho kamosky vraviet, ako sa dotycny ku mne vyzorovo nehodi a podobne, ze ony si ku mne predstavovali niekoho ine?!!??! No ja som mala dost. Kebyze ten chalan, s ktorym som mimochodom do dnes, bol zly, zakerny, fajcil by, pil by, bol ku mne zly, tak okej...ale jedina prekazka by mala byt to, ze sa nepaci mojim kamoskam??? :D :D :D Som s nim dodnes a dodnes kamosky frflaju, ze moj chlap s nimi nechce nikdy pit a ze nechodi do barov a ze nie sme rovnake typy vyzorovo. Absolutne nikoho nezaujima, ze sme spokojni spolu a stastni a ze mame krasny vztah....

lifeislady

ja som zas dnes videla zaujimavý pár on krásavec uplne v oblakoch z nej držali sa za ruky a on strašná špata myslím aj z pohladu okolia a hrdo šla vo svetlých elastických nohaviciach s poriadnou nadváho so širokými pokmi a tučnými stehnami,ktoré sa ani nesnažila korigovat, svoju postavu vobec nekorigovala a bolo citit z chlapca z výrazu tváre, že je z nej v oblakoch.Nikto by si natoho krásavca netypol že s takouto by chcel chodit obaja boli spokojný s tým čo bolo pri ich boku,On bol posobivý krásavec a ona ledva sa dostala do kategoie priemerná.všimla som si že aj ostatné sa tak pozastavili a pozerali na to že su odlišne atraktívny, ale on ju vnimal ak svoj idol hm.....zamilovane sa držali a je možné že ona sa tiež vnimala podobne.A on nedal na okolie držal ju za ruky s lásku v srdci.Asi on bol ten jemnejší citlivejsí a ona tá dominantnejšia.

napochybach

a ešte jedna vec ..bila (!!!) vyslovene bila by som ludi,ktori dokazu nieco taketo povedať ,vobec si dovolia kritizovať vyber /MOJ / vyber partnera,po akejkolvek stranke,ako niekto moze o niekom povedať,že si vyberam oštapy ?vyslovene oštapy anorekticke ( to mi rozrpava moja mamka ),a ja nemozem za to,ze ja vidim na nom pekne veci ,podla mna je vela veci na nom peknych ..dobre ,uznavam,asi by sa ku mne hodil krajsi chlap,ale boze,krasa ?ved ta pominie casom !!! treba hladat to,co je vnutri a nie na tvari,panebože ..

a pohrdam,vyslovene pohrdam chalanmi svalnatymi s krasnou cukrikovou tvarickou,chce sa mi zvracat ked takych vidím !!

je velmi nizke poduszovat ,že nejaki dvaja ludia sa k sebe vyzorovo nehodia,oni hadam najlepsie vedia,ti dvaja ,co je pre nich pekne a prijemne

dnes sa ma napriklad babka spytala " ..preboha ako sa s nim mozes bozkavat ?ved by som sa povracala " ..to je psychicky teror toto zo strany inych ..si myslim ..a je to nehorazne

napochybach

poviem ti,mila zakladatelka temy,ja mam rovnaky problem ako ty,...
priblizim ti,to co ja prezívam..
mam tiež prvy vztah,ale uz roky,sme spolu velmi dlho,mne sa na zaciatku zdal normalny,sympaticky chalan,pekny pre mna,lenze je strasne chudy,az chorobe :( je to zial pravda ( neviem zistzit tolke roky pricinu ma 185 cm a 65 kg proste hroza a nechce s tym on nic robit),ale to je druha vec ..chcela som ti povedat o tom,ze tiez cele okolie mi hovori,že " nech neblazniem ,ze je skaredy " ,ze je priserny,ze sa ku mne vobec nehodi ( lebo mna okolie povazuje za velmi peknu ,)
kazdy mi hovori,ze je skaredy,ze sa ani povahovo k sebe nehodíme,že je taky ze je onaky,poviem ti ,vyslovene viem,co citis,ake je to hrozne pre teba ,kedze ty ho mas rada a pre teba je istotne pekny,ale okolie nas proste chce odradit,aj mna vravi rodina,kamosi vsetci,ze je skaredy,hrozny,zly,a td ..ale dobre,nie je model,nie je extra krasny,ale je mily ,slusny clovek a vzdelany aspon v mojom pripade a co ?ale okolie vie strasne znicit vztah ..teraz uz mam niekedy aj ja take stavy,ze sa ho nemozem ani dotknut,lebo sa aj mne miestami uz nepaci,ked mi prilis donho kecaju najma doma...proste nie je im sympatzicky,vravia hrozne veci o nom,ja tiež neviem,co mam robit,je to vsak asi zaciatok nasho konca ..

ako dlho si s nim ?
pozri sa,ak ta neodpudzuje ,ak ho dokazes objimat,bozkavat ,lubit takeho aky je a ak si dobre rozumiete ,ser na okolie,prosím ťa ..lebo okolie s nim nie je,ale ty ..

MultiLevel

jaaj, az teraz som si precitala, ze ty sa na zaklade ludi z okolia rozhodujes, ci s nim byt, ci nie...Tak v tom pripade si myslim, ze by bola velka hlupost aby si dala na rady okolia. Podstate je, co citis ty pri nom, nie okolie...To ti moze byt predsa srdecne jedno.
Ale pokial vadi fyzicky vyzor tebe samej, tak plati podla mna to, co som napisala nizsie :)

Dadula56

Pokrytec na toto nesedi, skor si lahko ovplyvnitelna, bez schopnosti utvorit si vlastne postoje, pripadne si ich drzat a branit.
Ak ti to vadi, tak sa s nim rozid, ale je to hlupost, pretoze krasa odide a zostava ti prave osobnost. Ale da sa to chapat, ak si este mlada a takpovediac nevyburena. Postoje a co je v zivote dolezite si mas cas prehodnotit aj neskor.

amethyst

podstatné je že tebe sa páči, kašlat na okolie.Mne sa doma vždy smiali aké typy vnimam ako pekné a ktoré ma oslovili, ...tebe sa vždy taký páčia kao ufoni malý a velká dlhá lepka tak ty máš čo hovorit o tom kto má fakt dobrý vkus..............pre mna napr nič prítažlivé vo vysokom svalanatom mužovi s drsným výrazom a často so xichtom otrasným

chvalabohu že každému je iné pekné,hlavne že pre teba je prítažlivý

MultiLevel

ja celkom prispevku od admina rozumiem, kedze hovori o tom, ze v kazdej teme tato uzivatelka niekoho uraza... :)
To preco sme s danym clovekom nie je len o citoch, lubeni a podobne. Nech to znie akokolvek povysenecky a neviem ako, dolezita je aj fyzicka krasa, hoci ju samozrejme daleko presahuje krasa vnutorna. O tom sa tu samozrejme bavit nemusime...Ale ruku na srdce, kazda jedna :) Aj mna balili chalani, ktori neboli v mojich ociach ktovie aki krasavci, ale boli nesmierne mili, inteligentni, dobri...a predsa som nezavacala chodit ani s jednym. Vas partner vas totiz musi aj pritahovat, bez pritazlivosti to nebude, alebo bude len ciastocne klapat v sexe...
Moj priatel mal kedysi dievca, ktore nebolo vzhladovo celkovo jeho typ. Povedal si ale, ze maju vela spolocneho a tak to s nou skusi. Po case mu vsetky tie veci na nej zacali vadit, nemal jej preco povedat, ze "dnes si pekna", ked sa mu naozaj nepacila. Najhorsie to vraj bolo po sexe s nou, kedy si fakt uvedomoval, ze to nie je po fyzickej stranke dievca jej snov. Neskor sa rozisli (z uplne inych dovodov). Nehovorim, ze takto musi skoncit kazdy jeden vztah. Ale fyzicka krasa je minimalne na zaciatku vztahu dolezita. A aj neskor, ale neskor a hlavne po rokoch sa cerpa uz z trosku inych veci. Ale ked ta raz niekto nepritahuje, nebude to skutocne fungovat...