Som pokrytec?

Príspevok v téme: Som pokrytec?
lusynenka

Ahojte,mám istý problem stym že chodim s chlapcom ktorý je škaredý (vyslovene škaredý) ja som myslím podla reakcii okolia aj podla samej seba pekná (žiadne chvalenkarstvo) .. problem je vlastne v tom že moji rodičia aj moje okolie sa čudujú ako snim dokážem byt,mimochodom je to moj prvý \"vztah\" a dost mi to narúša moje rozhodnutie byt sním či to nieje len preot že je prvý a že si myslím že s iným nebudem .. atd. ja už sama neviem či sním chcem byt inak je kumne milý,pozorný proste povahovo super..

lea128

Ale ved lusynenka vidi aj tu vnutornu krasu, sama pise, ze je mily, pozorny dobry, povahovo super...ale samozrejme, ze laska nie je len o vyzore, ale aj ten je dolezity. No krasa je aj velmi subjektivna. Mne sa raz pacil chlap, ktory na prvy pohlad nebol pekny, ale mal obrovsku charizmu, skvele vystupovanie, velmi zaujimavu osobnost, co na mna posobilo velmi pritazlivo a sexy. Ludia o nom tiez vraveli, ze vyzoro sa im na prvy pohlad nepaci. Ale ked ty jeho frajerka vravis, ze je fakt skaredy, neviem naco si si s nim zacala. Chlap ta musi aj fyzicky pritahovat, cim dlhsie s nim budes tym mu viac ublizis, lebo vsetci dobre vieme, ze tento vztah aj tak raz skoncis:)

lilyianka

ak sa tebe zdá škaredý, tak nechápem ako s ním môžeš byť ..veď predsa ak sa raz do niekoho zamilujem, tak je pre mňa krásny nie??? ako to o ňom môžeš povedať? ty ho skutočne neľúbiš, lebo keby áno, toto by si nikdy nenapísala!
a asi si ešte mladunká, keď to takto hodnotíš, uvidíš, príde iný vek a budeš vidieť aj tú vnútornú krásu, nie vonkajšiu .. inak a to, že by sa priateľ nepáčil nikomu..no a čo, veď s ním chodíš ty a nie oni!