Co ma najviac hneva na lekaroch - zdravotnictve

Príspevok v téme: Co ma najviac hneva na lekaroch - zdravotnictve
Netrebanic

Najviac ma ste ze pridem k lekarovi s bolestami alebo s problemom a ten ma objedna na vysetrenie o 10 dni alebo za 2 tyzdne.
Potom vas vysetri popripade nieco predpise a objedna o par dni na odber. Potom cakate na vysledky. Potom zas kontrola. A dokial vam nieco diagnostikuje tak prejde mesiac, pritom vsetko by sa dalo spravit 1 den. Aby clovek cakal 2 tyzdne dokial ho doktor vysetri na trapnom doppler usg to je nonsens.

Netrebanic

Moam aj tu si to platis, napriklad MRI ked som bol, cakal som tyzden s tym ze si to zaplatim z vrecka cca 350eur. Ak by som cakal dokial by mi to niekto napisal tak by som sa ani nedockal.

Inak ak si v zahranici platis sam veci tak by to malo byt viacmenej jedno, nebol som sice ale neverim ze ked si to zaplatis sam tak ti tie vysetrenia neporobia promptne.

doubledog

ved ty si vyberas, kam chodis .

ja som naposledy bol na diagnostike, co trvala presne 2 minuty.

a dozvedel som sa veci, ktore by mi nase skvele zdravotnictvo zistovalo tak pol roka.

Maoam

to mas este dobre, v zahranici cakas mesiace, polroka, rok..aj viac...kym sa vobec k niecomu dopracujes a vsetko si pekne musis vydupat SAM a stoji to tiez kopu prachov, kedze vela veci calujes sam