Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa dostať k obedu kolegyne?

Príspevok v téme: Ako sa dostať k obedu kolegyne?
beskyd

priatelia, takáto vec.. v práci mám kolegyňu, na ktorú som dosť namotaný, akurát že pani je odo mňa o dosť staršia a okrem toho je vydatá, čiže neprichádza do úvahy niečo riešiť. ale denne ju vídavam na chodbe, schodoch a pod. a vzbudzuje to vo mne pomerne silnú emóciu... zistil som ale, že narozdiel od ostatných kolegov nechodí normálne na obedy, ale z domu si nosí jedlo a to potom konzumuje vo svojej kancelárii. napadlo mi, že keď už mi nemôže dať nehu v štandardnom partnerskom poňatí, mohol by som ju vnímať prostredníctvom pokrmu, ktorý sama prichystala, že by som sa k tým jej obedom nejak dostal a z času na čas ho normálne zjedol. kolegovi som preto navrhol, že mu dám 5 gastrolístkov, ak mi zoženie jej obed, ale ten to odmietol.. no a problém spočíva v tom, že sa vôbec neviem vynájsť, ako by som sa k tým obedom dostal najlepšie tak, aby som z toho nevyšiel ako úplný debil. vedel by niekto poradiť ako to zinscenovať? prostredníctvom toho pokrmu by som od nej sprostredkovane dostal ako keby tú nehu, lásku a pohladenie, ktoré mi fyzicky ako žena nemôže dať, resp. to ani nemôžem od nej požadovať, len problém je v tom, že sa neviem dostať ani k tomu jedlu. vďaka za každú radu vopred.

Lulita

podla mna tam je hlbsi problem, beskyd nema na mlade pekne, tak si kompenzuje ich ohovaranim a ponizovanim a tým, ze chce starsie, ale to je len taka odbocka mimo temy :)

heh dobre s tou kolegynou, co podplacala muzov cukrikmi a kolacmi hehe

milli11

Ale vyjst to mozno aj moze, teraz som si spomenula na 1 pripad. Ja som mala kolegynu, ktora nosila vsetkym muzskym (iba muzskym) kolegom kolace a cukriky. Bola to rozvedena zena, mala aj deti. A vsetci sa isli pretrhnut, aby jej mohli pomoct. A nakoniec si toho, ktory sa jej najviac pacil, vzala. Takze opatrne, aby sa to nezvrtlo.

Sonjaa

... no bavím sa výborne haha ... už len vymyslieť takúto somarinu bolo určite zložité ))))))))))))))))
Mám na mysli beskyda a tú jeho tému s neukojenými chúťkami na kolegynin obed .....

Vojtoo

daj mu 500eur a vypyta si obed od nej na mesiac, a preberie aj tovju teriu a mozno ju potom preberie celu :D
5 listkov je podla mna dost malo.. preto mozno tvoj kolega ani nevstane zo stolicky, ktoru si jej mal zobrat, ale niekto to zmazal, parfem nevyprcha tak skoro, tato metafora staci? :D
inac, v ktorej krajine sa toto odohrava?
na slovensku asi nie ze ?

fero11111

bola velka chyba od kolegu za 5 listokv aby ti ukradol jej obed :} ten si musel mysliet svoje

a nic vzlom mna tiez vzrusuju starsie :} a mam rad aj svoj rocnik ale taky sexik zo starsou dobre garazovanou je fajn

a beskyd vobec ta nenapadlo ze ked si nosi obedik z domu asi jej mangel celkom dobre varieva a ma rada z domu tak je tam asi pohoda a klud a ze tam asi ziadna sanca nebude ani len na kavu ? v auparku

LILIII

sranda beskyd ,pises ake su dnesne zeny umele ,skrobene a nemaju ziadne spravanie ano uznavam ,mas tak trosku pravdu no skus sa pozriet do zrkadla a pouvazovat nad tym tvojim spravanim ...... ak este stale tuzis ukradnut obed kolegyni a uspokojit tvoje chutky , ake je to tvoje spravanie ?
a co ten tvoj kolega ? co myslis ,ako sa citil ?

mayday

Anonymka, v tie verím že existujú, lebo sem tam sa vyskytne aj nejaká mila a slušna baba. Vieš, taká čo rozpráva slušne, nie ako primitiv z ghetta, čo pozdravi, nestrka sa, pustí babicku sadnúť a netvari sa že je zaneprázdnena písaním zivotne dôležitej sms, nezavadza ked vystupujú ľudia z autobusu, ktora sa usmeje, nielen ked ti chce predať nejaký smejd. Taká prirodzene mila a slušná. To sa asi nenosí. Lebo tie babske konverzácie ked počujem, tak sa hanbím aj za ne.

Lulita

kks mladý chalan chce zenu medzi 40-50, podla mna to nie je celkom ok, normlana zena by sa citila ako s dietatom, keby s takym mala byt, uprimne

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa dostať k obedu kolegyne? - Fórum - ZDRAVIE.sk