Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa dostať k obedu kolegyne?

Príspevok v téme: Ako sa dostať k obedu kolegyne?
beskyd

priatelia, takáto vec.. v práci mám kolegyňu, na ktorú som dosť namotaný, akurát že pani je odo mňa o dosť staršia a okrem toho je vydatá, čiže neprichádza do úvahy niečo riešiť. ale denne ju vídavam na chodbe, schodoch a pod. a vzbudzuje to vo mne pomerne silnú emóciu... zistil som ale, že narozdiel od ostatných kolegov nechodí normálne na obedy, ale z domu si nosí jedlo a to potom konzumuje vo svojej kancelárii. napadlo mi, že keď už mi nemôže dať nehu v štandardnom partnerskom poňatí, mohol by som ju vnímať prostredníctvom pokrmu, ktorý sama prichystala, že by som sa k tým jej obedom nejak dostal a z času na čas ho normálne zjedol. kolegovi som preto navrhol, že mu dám 5 gastrolístkov, ak mi zoženie jej obed, ale ten to odmietol.. no a problém spočíva v tom, že sa vôbec neviem vynájsť, ako by som sa k tým obedom dostal najlepšie tak, aby som z toho nevyšiel ako úplný debil. vedel by niekto poradiť ako to zinscenovať? prostredníctvom toho pokrmu by som od nej sprostredkovane dostal ako keby tú nehu, lásku a pohladenie, ktoré mi fyzicky ako žena nemôže dať, resp. to ani nemôžem od nej požadovať, len problém je v tom, že sa neviem dostať ani k tomu jedlu. vďaka za každú radu vopred.

amanda23

je jasne z toho co pises, ze si teda riadne zabuchnuty do nej, zial , asi to zostane len v platonickej podobe, ale aj to je krasne , snivat si o niekom, castokrat ked toho cloveka dobre spoznas, zistis, ze je iny ako si si vysnival...Ale v porovani s tvojimi kolegynami ta pani musi byt anjel, podla toho co pises..Tak si to nepokaz tym, ze jej sa budes nejak strapnovat a brat jej chudatku obed, mozno je celiakticka a musi si varit sama, ktovie.. Ak ma rad jej spolocnost, skus najst nejake spolocne temy, v praci s nou prehodit rec. a pod., ale myslim, ze viac ani nemozes cakat. Ta prava na teba este len caka, len to chce cas..

anonymka23

No milý beskyd, za toto Tvoje vyjadrenie

"to pisem viacmenej k tomu co si pisala predtym o tom trende ze si mladi chalani hladaju 40tnicky, sice trendy nesledujem ale ak je to pravda tak sa tomu vobec necudujem"

Ti teda ako žena, ktorá má čoskoro 25 rokov, veľmi pekne ďakujem.. Ešte že všetci muži nerozmýšľajú rovnako a nehádžu vo všeobecnosti všetky mladšie ženy do jedného.

beskyd

milli, to asi nie, ta praca je v pohode, nemam tam pocit nejakeho nebezpecia ani stresu, a starsia je o dost, ten vek bude niekde medzi 40 a 50.. ale je fakt nadherna, prijemna a ma charizmu, ktorou ten vek dokonale kompenzuje. ak by som mal byt celkom uprimny, tak by som povedal, ze mlade kolegyne, alebo vo vseobecnosti mlade zeny ktore denne vidim popri nej vyzeraju len ako kusy mäsa, umele skrobene a porcelanove figuriny, casto nevrle uz na pohlad, spravanie nula bodov, vychova ziadna, ako keby to bolo komplet vsetko z nejakeho nepodareneho sirotinca. polka mladych kolegyn v praci ledva odzdravi, jednu som este nepocul povedat poriadnu suvislu vetu, a to nie sme ani ziadna chranena dielna ani nic podobne. ked clovek v tomto kontexte pozrie na tuto pani o ktorej hovorim tak vidi a pocuje dost znazny kontrast, prijemne vystupovanie, distingvovany prejav, ziadny afekt ani nadutost, spontanny usmev, laskavy pohlad:)to pisem viacmenej k tomu co si pisala predtym o tom trende ze si mladi chalani hladaju 40tnicky, sice trendy nesledujem ale ak je to pravda tak sa tomu vobec necudujem.

milli11

A o velmi je ta kolegyna starsia? Nemoze byt, ze ti len chyba materske objatie, taky pocit bezpecia, v praci a v tomto zlom svete? :(

Inac, ja ked idem do prace, citim sa, akoby som isla na bojisko.

A nedavno som si na nete nasla, ze som bola v minulom zivote vojak, ze aka paralela. :DDD Ale to len tak, pre zabavu.

beskyd

amanda, nie, ešte som jej ho nezjedol a zatial som sa neodhodlal riešiť to.. ..aj ked včera sa na mňa krásne usmiala na chodbe, bude to asi treba spraviť tak, že zblížiť sa s ňou a postupne nejak mimochodom nadhodiť niečo v tom zmysle že aké je to fajn, že ona si varí doma a ja ani neviem aký humus mi v tej reštike do toho jedla môžu dať a čo by som za to dal, keby aj mne mohol niekto variť aspoň občas... aj keď kolega mi to neodporúča, preto ťažko odhadnúť, či je to úplný trapas alebo je len kolega príliš úzkostlivý... len je fakt pravda, že radšej by som ju aspoň objal a pritúlil s k nej...

sweater.

beskyd pokial to nieje nejaky zart, obavam sa ze sa zacinas potacat mimo hranic normalneho bezneho, zdraveho uvazovania...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa dostať k obedu kolegyne? - Fórum - ZDRAVIE.sk