Ako sa dostať k obedu kolegyne?

Príspevok v téme: Ako sa dostať k obedu kolegyne?
beskyd

priatelia, takáto vec.. v práci mám kolegyňu, na ktorú som dosť namotaný, akurát že pani je odo mňa o dosť staršia a okrem toho je vydatá, čiže neprichádza do úvahy niečo riešiť. ale denne ju vídavam na chodbe, schodoch a pod. a vzbudzuje to vo mne pomerne silnú emóciu... zistil som ale, že narozdiel od ostatných kolegov nechodí normálne na obedy, ale z domu si nosí jedlo a to potom konzumuje vo svojej kancelárii. napadlo mi, že keď už mi nemôže dať nehu v štandardnom partnerskom poňatí, mohol by som ju vnímať prostredníctvom pokrmu, ktorý sama prichystala, že by som sa k tým jej obedom nejak dostal a z času na čas ho normálne zjedol. kolegovi som preto navrhol, že mu dám 5 gastrolístkov, ak mi zoženie jej obed, ale ten to odmietol.. no a problém spočíva v tom, že sa vôbec neviem vynájsť, ako by som sa k tým obedom dostal najlepšie tak, aby som z toho nevyšiel ako úplný debil. vedel by niekto poradiť ako to zinscenovať? prostredníctvom toho pokrmu by som od nej sprostredkovane dostal ako keby tú nehu, lásku a pohladenie, ktoré mi fyzicky ako žena nemôže dať, resp. to ani nemôžem od nej požadovať, len problém je v tom, že sa neviem dostať ani k tomu jedlu. vďaka za každú radu vopred.

LILIII

ach jaj :( neustale mam nutkanie nazerat do temy s ocakavanim ,ze uz mozno KONECNE pochopi co mu radime .... no on si stale mele len to svoje ... nechapem ,naco potom ziadas o radu

anjelik*

Beskyd, ak je príjemná a milá, tak neodmietne sa podeliť, ale ak by som sa mala vyjadriť za seba, ako od teba staršia a skúsenejšia, rozhodne by som netúžila vyvárať aj tebe. :o) Predsa len, keby chcela byť kuchárkou, nepracuje u vás vo firme, takže s takým návrhom skôr opatrne. Inak platí, čo som už napísala. Oslov, popros, zoznám sa bližšie a nečakaj viac. :o) Osobne sa dosť čudujem toľkým negatívnym a útočným reakciám na tvoju adresu, keďže sa nechystáš ju ani znásilniť, ani rodinu jej rozbiť. Podľa mňa je tvoja vec, komu a ako chceš venovať svoj čas a pozornosť a tie reči o tom, že si divný? Kto môže za seba zodpovedne prehlásiť, že je normálny? ;o)

beskyd

zewa, myslis to vazne? ale fakt.. teraz sa pre zmenu spytam ja, ci si nerobi srandu niekto zo mna:o) ono neda sa celkom povedat ze by som toho nebol schopny, ale predsa len v tomto pripade sa este ozyva akasi zabrana, ze nechcem aby to zobrala zle, aby mi nepovedala nieco v tom zmysle aby som jej dal pokoj a aby som si navaril sam a uz sa na mna ani neusmeje ani nic.. a este nebodaj povie riaditelke ze ju obtazujem..

Vojtoo

zewa
hahahah :D
toto je super sposob :) pekne priamo na vec :D keby mam taku kolegynu este dnes jej volam :D (mne sa uz nechce varit :P )

Vojtoo

beskyd
su aj 20-25-30 rovesnicky co su OK.
potom ak nie, tak defacto si zhodil aj sam seba :)
mam protinazor, muz do 35 je nezrely na vztah, co mi na to povies?

beskyd

ta3, zdravim, dlho si sa neukazala:) ..no a k tvojmu komentu len tolko, ze si nerobim z nikoho dobry den, len som nemal tolko entuziazmu aby som to pisal osobitne na kazdy druhy prispevok a vyvracal kazdemu druhemu prispievatelovi jeho nazor ze si robim srandu.. a dalsia vec, nemyslim ze by to malo nieco spolocne s intelektom, je to skor zalezitost emocionality.. ktora tuzi po interakcii s touto osobou v akejkovek dostupnej forme.
.
milli, som vdacny za uprimnost, ale treba citat s porozumenim.. nikde nepisem ze mam v umysle ju balit a rozbijat jej rodinu.. neriadim sa sice ziadnymi fenomenmi ako pises, ale situacia aku opisujes v poslednom odseku je zrejme sposobena ponukou na strane rovesnicok nas, 25 - 30 rocnych.. takze sa trendu moc necudujem, mohol by som to aj rozviest ale nechcem zase drazdit jedovate jazyky:o)