Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vzťah s priateľom

Príspevok v téme: Vzťah s priateľom
17Kiara17

Priateľ sa so mnou rozišiel asi pred 3 mesiacmi a ja sa z toho stále neviem spamätať.Nadalej sa stretávame,máme k sebe blízko,viem,že mu nie som lahostajná,dáva mi to jasne na javo,vždy mi prinesie nejakú maličkosť,chodíme spolu von.Problém je v tom,že sa nedokážem dlhšiu dobu neozvať,sám povedal nech to nechám tak nech skúsime byť pár týždňov bez úplného kontaktu nech sa uistíme v tom čo cítime,je pravda,že ked som sa neozvala pár dní,volal mi,že mu chýbam.Čo mám robiť dalej,chcem ho späť a chcem nech vidí,že som už iná(rozišli sme sa totiž preto,že som ho príliš obmedzovala,pri tom netrávil veľa času s kamarátmi,no aj tak mi to vadilo,ale v tú dobu sa to všetko nakopilo,teraz si len hlavu o stenu môžem búchať).Mám sa neozývať pokial sám nepríde na to,že mu chýbam a ľúbi ma natoľko,aby sme opäť tvorili pár?možno potrebuje fakt len čas,možno už nepomôže ani ten.Ale viem,že pre neho znamenám ešte veľa.Boli sme spolu vyše 2 roky.

Dadula56

Ak si si ista, ze si sa zmenila, tak by bolo najlepsie sa o tom normalne porozpravat. Je iste, ze medzi vami nieco je, nie je bezne, ze par po rozchode ma taketo nadstandardne vztahy. Podla mna u vas staci, aby niekto urobil ten prvy krok.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.