Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

IPL epilacia

lož

SOFISTA
a ty si teda co,zena alebo muz??? V temach o chudnuti pises v muzskom rode a tu si krasnou chlpatou kreolkou,aspon si nas pobavil(a). Teraz vsetci na fore vieme,ze sa ti pacia moletne a chlpate zeny:-))).

SOFISTA

MNE MANžEL ZAKáZAL SA HOLIT a minule som sa oholila a povedal že práve koli tmavým chlpom si ma vzal za ženu a ked dalej ot tak pojde že sa budem holit tak to je dovod na rozvod.a rozviest sa nechcem lebo vie sa v živote obracat a dobre zarába možeme žit vysokým štandardom a to nemieni ani za cenu že vyzerám ako opica znížit.A každý mi závidí jeeeeeeeminenku ty si taká krásna kreolka čo by som za to dala keby som tak vyzerala.

Gerry

jááj, myslela som že to ma lepšie učinky :D a co si myslis o tych domacich ipl epilatoroch? citala som niekolko recenzi a vraj to pomaha a chlpky potom vobec nerastu.

Daduskaaaa

..ahoj... na tvojom mieste/vlastne skúsenosti by som to nerobila.. vyhodíš za to veľa peňazí, keďže jedno sedenie nestačí ale musí ich byť 8 - 10 v závislosti od chĺpkov a ak ti to vydrží rok, tak budeš rada ... mne sa po roku chĺpky vrátili späť =( .. skús radšej laser -odkaz odstránený-

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

IPL epilacia - Fórum - ZDRAVIE.sk