Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stále "praská"

Príspevok v téme: Stále "praská"
paulinka15

Dobrý deň. Nepatrím medzi tie dievčatá ktoré dajú každému - mám stále môjho prvého, ani že sexujú každý deň. Vždy ked spolu s partnerom spíme, použijeme ochranu (kondom). Už nám ale 3 krát praskol (raz sme si to nevšimli ale našťastie sa nič nestalo). Teraz to bolo asi 2 dni po menštruácií, cyklus mám pravidelný (30 dňový) a praskol ešte skôr ako by sa priateľ stihol urobiť. Mám strach, vždy si dávame pozor a vždy sa to dokašle.. mám sa báť? Myslíte si že sa niečo mohlo stať?

paulinka15

Tak hovorí sa o tých "kvapôčkach lásky", že ak to náhodou nevypustil a potom to dal do mňa, to je moja obava. A ja neviem, čím to je... mysleli sme že je to tým že stále meníme polohy a že je potom suchý a preto praskne. Fakt nevieme...

lilyianka

a čo také sa akože mohlo stať, veď píšeš, že praskol ešte predtým ako sa urobil ..tak nechápem tvoju paniku .... inak a správne si ho nasádza, keď mu stále praská? nenechá tam náhodou vzduch?
a strašne sa mi páči tá poznámka v prvej vete :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.