Veľká potreba - už štyri dni nič

delonka

Ak môžem doporučiť tekutiny, tekutiny,tekutiny + ovocie, zelenina., ak raz začneš s liekmi, ťažko si tvoje črievka nájdu prirodzenú cestu na vylučovanie., sušené slivky - dobrá rada, určite začínať deň pohárom odstátej vody, večer si nachystať a ráno vypiť., moja osobná dobrá skúsenosť je raňajky s ovsenými vločkami, večer si ich nachystám do misky, pridám hrozienka, strúhaný kokos,ľanové semiačka, trošku škoricového cukru, zalejem vodou cca 1 cm na zmes, ráno pridám vlašské orechy a jabĺčko., zdravé,výživné a energetické., cez deň vypiť minimálne 8 pohárov vody, čistej vody., a k tomu veľa trpezlivosti, držím palčeky, úspech sa určite dostaví

1alex1

Skus rano vypit tak 3-4 dcl tepleho caju(nestaci vlazny, ja pijem taky horucejsi), mne to zvykne "nastartovat" creva. A ked uz ani to nezaberalo, tak som zjedla 5-6 ks susenych sliviek a problem odstraneny. A dovody? neviem, najskor zla strava, alebo vela bieleho peciva. Aj z toho zvykne zapchavat.

lili47

LiS, faktorov moze byt vela...ale 4 dni to nieje este tak strasne...zazila som teda hooorsie ;). ak ti mozem jednoznacne odporucit, tak toto www.sleky.cz , v lekarni to kupis, stoji to okolo 4€ a vyuzijes to nadlho, aj ako prevencia, do jedal atd...velmi dobra vec.
alebo rano silnu kavicku s cigaretkou a bude :)