Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sú to hemoroidy?!

Príspevok v téme: Sú to hemoroidy?!
SlečnaSwall

Dobrá deň!
Rada by som sa opýtala na váš názor, skúsenosti... Trápi ma krvácanie z konečníka. Nie je to nič strašné, len drobné minikvapôčky krvi, ale aj tak... CCa pred mesiacom som si prvý krát na toaletnom papieri našla drobnú kvapku krvi... Potom sa mi to stalo ešte asi 2 či 3 krát... no a teraz som si na intímke našla ďalšiu kvapku, o čosi väčšiu, než doteraz, dosť som sa preľakla, preto tu teraz píšem. Môže ísť podľa vás o hemoroidy? Lebo ja si to inak vysvetliť neviem... Spočiatku som si myslela, že som sa len pri holení porezala žiletkou, lenže teraz som sa tam dole už dlhšie neholila. A teraz mi napadlo, ešte než som začala krvácať ma sem- tam zaskočilo pichanie v oblasti konečníka, také, že so si chvíľu nedokázala ani sadnúť a potom to vždy rýchlo zmizlo. Taktiež mávam od malička problémy so stolicou, mávam ju nepravidelnú a dosť tvrdú. Súvisí to? Navyše máme hemoroidy v rodine, má ich moja babka aj mamka. Ak to teda sú hemoroidy, čo s tým? Je nutné zájsť k obvodnej? Lebo sa dosť hanbím :( A tiež budem vďačná za akékoľvek rady ako sa toho zbaviť... Vopred vďaka!

Evvvva

Mne lekárka odporučila fine6 vyskúšam a dám vedieť, zatiaľ som používala hemoral kúpele po pôrode ale nejako nezabralo. No uvidíme, dám vedieť

Smile:)

Ako píše isa s tými kúpeľmi mám aj ja veľmi dobré skúsenosti, v lekárni sú aj voľnopredajné maste na hemoroidy a tabletky ak to nie je moc akútne skoč si do lekárne niečo kúpiť, ak ti môžem poradiť ja mám dobré skúsenosti s hemostopom, a ak ti nič nezaberie choď k lekárovi

M-M

Zajdite s tym urcite k lekarovi. Nie je sa za co hanbit, a uz vobec nie pred lekarom, taketo problemy ako popisujete urcite treba nechat vysetrit a nenechavat len tak. Vela stastia.

luciano

Tiež mám hemoroidy. Mne pomáha sprchovanie konečníka a jeho umývanie mydlovou vodou. Pričom toaletný papier vôbec nepoužívam.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sú to hemoroidy?! - Fórum - ZDRAVIE.sk