Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Majú naozaj muži ľahší život?

LILIII

ak by som zovseobecnovala, tak napisem ano ... no ano nebudem pisat ,lebo im do hlavky nevidim ,zalezi ako svoj zivot muz vnima ,ako ho preziva a v dnesnej dobe byt muz taktiez nie je nejaka vyhra ,staci pouvazovat nad zalozenim si rodiny a kedze od muza sa ocakava ,ze tu rodinu bude v urcitom obdoby financne podporovat no neviem ,ale nezavidim im .... ved ktora z nas by dokazala finanancne podporovat 2-3-4 osoby po dobu troch rokov materskej ... ja by som urcite zlyhala na plnej ciare

anjelik*

Ovečka, papaj trávičku a nestaraj sa, keď sa bavia dospelí. :oP Ovečky majú len rozumček ovečiek, tak sa netráp s tým, čomu zatiaľ nerozumieš. ;o) Raz pochopíš, čo som tým myslela. Raz. :o)

Vojtoo

no ved.. ak je zene lahsie varit, nech vari :D ak je muzovi lahsie zarabat, nech si zaraba (aj na zenu) a maju "biznis" :D
lenze dnes chce byt kazdy "samostatny" a co ja viem co (a pritom je hovno samostatny, skuste si zlomit nohu a nemat vytah.. a poto sa bavme o samostatnosti)
lenze to by sme museli upustit od "raz ti bude liezt sopel z nosa, rozvadzam sa" dokonalosti co sa dnes ocakava..
a ludia co veria v "rozpravky" typu "v dobrom i v zlom" su potom za blaznov :D
dnes kazdy vidi len uspech, ale krv a pot (u zien aj slzy), uz nevidi nikto, resp. nechce vidiet.. a tak im treba, ked sa pozeraju na uspech druhych, marnia svoj drahocenny cas :D

anjelik*

Doubleog, keď raz v pradávnych dobách za úsvitu vesmírov a večnosti vznikla v bytostiach túžba prejaviť sa ako mužský a ženský princíp, malo to svoje dôvody. Ale tým dôvodom nebolo to, aby sa o pár miliárd rokov nejakí pozemšťania handrkovali cez prizmu svojich hlúpych ľudských osobností, kto je múdrejší a kto to má v živote ľahšie. ;o))) Keď to každý dokáže hodnotiť len na základe nejakých osobných skúseností a tvorov, ktorých sám stretol. Čo je prinajmenšom smiešne, vytvoriť takto globálny obraz o civilizácii ľudí, mužov a žien. Cieľom by malo byť zjednotenie mužského so ženským princípom, spoločná cesta ku spoločnému cieľu a nie dohadovanie sa jak trhovníčky na trhu, kto má *krajšie a chutnejšie* ovocie.

Vojtoo

"očakáva sa od nich menej ako od žien"

ooooo fakt?

daj mi priklad rodin kde je zena zivitelom rodinky ;)

juj, Vojto je spat !! :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Majú naozaj muži ľahší život? - Fórum - ZDRAVIE.sk