Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Spravanie zien

Príspevok v téme: Spravanie zien
natalia114

Neviem, ci len ja stretavam take zeny/baby alebo sme/su vesetky take iste.
Mam 20 rokov, studujem a teda sa aj stretavam so stale novymi tvarami. Ked sme sa uz ako tak spoznali tak sme si zacali pomaly odkryvat aj tajomstva sukromia, a rozpravat sa o nasich chlapoch.
A po takychto rozhovoroch som usudila, ze bud nie som normalna ja, alebo len stretavam nenormalne baby.
Vadi im, ze ich chlap si ide zahrat tenis, ze ide von kde su aj baby, zesi napsie s chalanmi, ..no podla mna prehnana ziarlivost, ved ja sama by som sa citila obmedzena kebyze mi chlap zakazuje strevat alebo piosat si s chalanmi tak preco by som to ja mala zakazovat jemu?
Urazaju sa za blbosti, ze im neprezvonil 20krat ale len 19, ze im nezavolal alebo nenapisal hned ked vstal alebo hned ako skoncil skolu.
Alebo sa rozculuju, ze kde su tie casy ked im kazdy den kupoval cokoladu, kvety, knihu alebo nieco podobne a ze teraz to uz nerobi a podobne.
No neviem, ci to pride divne len mne alebo aj vam, preto som zalozila tuto temu. Lebo mne nepride normalne aby chalan kupoval kazdy den babe nieco (chudak a este ked ani nezaraba a studuje..) alebo aby ju za den 20krat prezvanal a vola. Ved si dva krat zavolame a hotovo nie? Ako..mne by to uz liezlo na nervy. A potom sa cuduju, ked im povedia ze chcu viac slobody a volnosti. Co si o tom myslite vy?
(P.S. hlavne ze ked ideme na diskoteku tak ony mozu tancovat s chalanmi ale ked uvidia fotku kde je ich chlap s babou tak slzy krik nadavky..no nechapem)

miauuuu

náhodou potešilo by ma keby mi kúpil nejakú maličkosť (sme spolu už dlhšie) stačila by drobnosť len by to bolo take ako za mladá :)

MultiLevel

Tak sa nezapajaj do ich rozhovorov :) Tiez sa ocitnem obcas v takomto kolektive, najma ked som doma na Slovensku a snazim sa to chapat tak, ze sa potrebuju tieto baby vyrozpravat, postazovat a tak :) Ja si ich vypocujem, poradim alebo sa zdrzim odpovede, pokial nemam zaujem a bodka. Naucila som sa neriesit to. Ine je, ked tu nejaka na fore vysiluje, ze jej priatel si pise s kamoskami na internete, vtedy sa viem nad tym pozastavit, najma ak po poradeni dievca stale nechape, kde robi chybu. Ale aj to mi je v podstate jedno, kedze sa nejedna o moj zivot.
Skus i ty menej riesit druhe zeny. Nech sa vykecaju, nech sa postazuju, ty sa mozes stale usmievat, nijak sa do toho nezapajat. Mna sa sice obcas opytaju, ci nemam aj ja podobne problemy, ale ked poviem, ze nie, neveria mi :) "Lebo vsetci chlapi su rovnaki" :D
Neries fakt :)

svekle

Mám 52 rokov, som rozvedená, nemám prácu, a moj syn je homosexuál a ešte strácam pigment a som celá fľakatá. na čo sa to sťažuješ moja?

anjelik*

Natálka, čo si o tom myslím? Že si ešte mladučká, keď máš potrebu hodnotiť správanie iných a nepochopila si, že každý je nejaký a to , čo tebe príde úplne normálne, im príde prinajmenšom divné. :o) Takže zameraj svoju pozornosť smerom k sebe, aby si bola spokojná sama so sebou a nerieš druhých. Pozoruj, porovnávaj a buď príkladom, aké by mohli byť. Ale neočakávaj, že aj budú. :o)

repka

Neprezvonil? :)))) ved to na zakladnej sme robili, ako niekto pisal ked to bola novinka, ja som myslela ze sa to uz nerobi

LILIII

nooo dnes clovek predsa nezije kvoli dobremu pocitu inych ludi ,ale kvoli tomu vlastnemu preto ,ked uz niekoho "klofneme" snazime sa ho vyformovat do "dokonalejsej verzie" ... bohuzial aj taketo zufalky su

Vojtoo

doubledog - 10000000^1000000 bodov za ten nazor..
presne tak

a vies co? potom ak nahodou muz sa stara viac o zenu, tak je idiot a divny, lebo to berie prilis "orthodoxne' a vazne a co ja viem co

dnes zeny potrebuju len jedno, tootm i povedal kamos, co ma zlomene srdce asi :D ze najskor na ne pomaly a v posteli ich vypraskat ako prostitku..

ze to potrebuju, kazda, doslova :D

a verim mu (v inom by som mu neveril, ale v tomto ano, kedze ma skusenosti).

skoda ze nie som zena :D nic by som nemusel robit.. ale to by som sa nudil, skoda ze nie som PES.. (obzvlast ten moj)

Vojtoo

natalia114

a vysvetli mi toto,

predstav si ze nejaka zena najde muza, co robi presne to, co hentym zenam chyba, tj. prezvana 55x denne (alebo SMS/MMS/email/realna postova pohladnica/cokolvek, prezvonenie je lacna blbost pre pubertiakov :D tj. prva a posledna SMS v dni, kazdy den, patri prave jej, len tak z nicoho nic dostane 20 SMS za sebou, lebo 160 znakov je maaalo, SMS na dobre rano je samozrejme hoci aj o 5tej rano, ved preco nevstat ked vstava ona? dobrovolne..), nosi najexotickejsie kvety a najojedinelejsie cokolady sveta (u nas vyhradne nedostupne a maloktora slovenska ich ochutnala :D ), len tak, z haluze :D napr. do prace, kludne si prenajme lietadlo, aby napisal 2-3slovny odkaz na oblohu pocas cesty domov (alebo staci lacny billboard, resp seriu z nich), darceky (knihy napr) sa snazi zabalit co najoriginalnejsie a pokazde inak (no jo, par stoviek sposobov je :D ),oebetuje praktoicky 12 hodin denne (lebo na spanok staci 4 a 1 osobne potreby ako jedlo a zvysok praca/rodina/kamosi)

a co z toho? :D zakazane robit cokolvek z hore uvedeneho, lebo to "stresuje"

sranda co?

takze nee, nie kazda je taka..

daj kontakt na nejaku z nich :D aspon sa nebudem nudit..

garantujem ti, ze by sa unidila po par mesiacoch, prilisne rozmaznavanie tiez nerobi dobre, im je zle, lebo chcu to, co nemaju, v tom je ten VTIP ludskosti !!!

doubledog

podla mna je to dosledok toho, ze muzi sa uz nespravaju ako chlapi, istym sposobom zdegenerovali.

pricinou je to, ze sa stratila kontinuita medzi muzmi (ktora nikdy moc silna nebola)
starsia generacia muzov neuci mladsiu, ako sa ma spravat k zenam, preto to mladi muzi moc nevedia.

muz si proste nesmie nechat skakat po hlave a taketo spravanie zene dovolit.

chyba v tomto pripade nie je az tak na strane zien, ako na strane muzov.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Spravanie zien - Fórum - ZDRAVIE.sk