Možem naraz prestať s AD a Xanaxom, mam toho dost

Príspevok v téme: Možem naraz prestať s AD a Xanaxom, mam toho dost
Lenuša

Pomooc, dokaze mi niekto poradiť? Brala som AD sertralin celu tableti a xanax 0,75 denne. Nic mi to vsak nezaberalo a na xanaxe som uz vlastne zavisla. Doktorka mi nahle zmenila sertralin na fevarin.Ten beriem polku vecer. No zacala som sa citit hrozne mam take stavy palenia pichania trpnutia (ci co to je) z hrudnika a obcas take bzucanie v hlave. Chcela by som sa vsetkych tych liekov zbavit. mam toho dost. Môže sa mi niečo vazne stat ked vysadim fevarin naraz?prip aj zo xanaxom. Radsej pretrpim abstaky ale nech uz mam sveti pokoj od tychto stavovm prosim poradte mi niekto..alebo co zmierni abstaky, je to hrozny pocit neviem co mam robit.

Lenuša

Skusila som prestať naraz no tie pocity sa nedali vydržať, je to začarovany kruh :(( možno by bolo lepšie zomrieť ako znašat tie nenormalne zničujuce stavy, atale by som len plakala

saxana555

Lenuša netrap sa dolezite je ze to chces riesit a urcite vyriesis ale nie tu ale s psychiatrickou a presne su to lieky nie otrava mozno v niecom pomohli v niecom sa ti pohorsilo o tom lieky su

Lenuša

Tak skusim od zajtra nebrat fevarin, xanax postupne.. ono problem je v tom že psychiatrička mi hned zmenila sertralin na fevarin, ja myslim ze uz mam aj tak abstaky z vysadenia sertralinu.. tu palavu, horucavu.. Načo som ja do frsa s tymi AD vobec zacinala :(( sertlalin som brala tristvrte roka, fevarin teraz treti den.. a akurat sa mi feest zhorsilo

RAMIREZPEPE

radšej sa porad s psychiatričkou,neodporučam bez jej suhlasu robit náhle zmeny,lebo bez liekov možno to bude ešte horšie