Možem naraz prestať s AD a Xanaxom, mam toho dost

Príspevok v téme: Možem naraz prestať s AD a Xanaxom, mam toho dost
Lenuša

Pomooc, dokaze mi niekto poradiť? Brala som AD sertralin celu tableti a xanax 0,75 denne. Nic mi to vsak nezaberalo a na xanaxe som uz vlastne zavisla. Doktorka mi nahle zmenila sertralin na fevarin.Ten beriem polku vecer. No zacala som sa citit hrozne mam take stavy palenia pichania trpnutia (ci co to je) z hrudnika a obcas take bzucanie v hlave. Chcela by som sa vsetkych tych liekov zbavit. mam toho dost. Môže sa mi niečo vazne stat ked vysadim fevarin naraz?prip aj zo xanaxom. Radsej pretrpim abstaky ale nech uz mam sveti pokoj od tychto stavovm prosim poradte mi niekto..alebo co zmierni abstaky, je to hrozny pocit neviem co mam robit.

m888

Ja som napriklad AD vysadil hned a nebol problem u mna,ale xanax nevysadzuj hned,zniz na 0,5 nejaku dobu a potom na 0,25

saxana555

moj brat bral xanax ale 3 roky a vysadil zo dna den skoncil v nemocnici na kolaps neurovegetativnu neviem co a dodnes sa lieci zo silnej zavislosti..uz je to rok ale kazdy den ma rozne stavy navaly tepla zimi triasku..vraj je to velmi nebezpecne vysadit a treba to postupne vysadzat po dohode s lekarkou..