REDUKIL

nikuska00035

pre cicus:ajojcek,prosim Ta kde si ho kupila taky lacny? ja vsade citam ze stoji 3500sk...to mas polovicne balenie alebo ako?dakujem

dandy5

dnes som zohnala reduktil 10mg, prosim vas poradte mi ci to mam zacat brat...beriem euthirox 150 na stitnu zlazu ktora mi uz vela rokov vobec nefunguje cize nahrada hormonov ktore by mala stitna produkovat, myslite ze mozem brat reduktil sucasne s euthiroxom?? dakujem za odpoved

irca

cicus:nechce sa mi verit ze tolko a za taky kratky cas sy schudla 3-4 kil, tak to som este nepocula, ale bolo by to super pretoze sa snazim tiez shudnut stvrty tyzden uz chodim na aerobick ale velmy sa mi nedary, mozno to bude tym ze nedrzim ziadnu dietu, ale znami my hovoria ze som TROSKA SCHUDLA ale nic moc..cau

cicus

no rano sa naranajkujem, idem do skoly, potom o tretej lahky obed, a a vecer cca o piatej.. potom uz nic.. funguje to tak, ze proste necitis hlad..viem ze to neni zdrave takto, ale inak neschudnem :( co sa tyka tych kil, tak ja neviem, nevidim to na obsahu..pravidelne sa meriam a moc tuku neslo dole teda... cvicenie ani nie :) ale bolo by fajn..

aaaninka

Cicuš, to fakt si schudla toľko veľa? Aj cvičíš? Alebo len nemáš chuť na jedlo? Prosím napíš!!! Ja chcem schudnúť len 4 kg, ale som taká strašne pažravá....

cicus

ja ho prave berem asi siedmi den. schudla som uz 3-4 kila :) bez receptu ho kupis ako kde..ak mas statie daju ti ho ale je na recept..stoji 1600sk